Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Laluna z „Królowych życia” przeszła kolejną operację. Prosiła fanów o modlitwę
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.01.2023 20:43

Laluna z „Królowych życia” przeszła kolejną operację. Prosiła fanów o modlitwę

Królowe życia
Kadr z: „Królowe życia”, TTV (2020); instagram.com/lala_laluna_official

Bohaterki programu „Królowe Życia” wciąż wzbudzają silne emocje. Niektóre z nich decydują się na wyjątkowo kontrowersyjne kroki. Jedna z koleżanek Dagmary Kaźmierskiej właśnie pokazała zdjęcia po kolejnej operacji.

W programie stacji TTV mogliśmy poznać ją jako Kasię. W sieci działa pod pseudonimem Laluna Unique. Była jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek show. Jak wygląda teraz?

Gwiazda programu „Królowe życia” przeszła następną operację

Laluna na co dzień pracuje jako fotomodelka. Prowadzi też własną działalność, produkując peruki. Swoich fanów nie tak dawno zaskoczyła uczestnictwem w walkach MMA.

Pojedynki w oktagonie to nie wszystko, czym szokuje Kasia. Kobieta regularnie poddaje się zabiegom medycyny estetycznej, na które podobno wydała już w sumie 2 miliony złotych. Tym razem w tym celu wybrała luksusową turecką klinikę.

Zabiegi upiększające, jakim poddaje się celebrytka, na początku są bardzo bolesne. Zanim wprowadzone zmiany się zagoją, musi minąć trochę czasu. Fotografie „prosto spod skalpela chirurga” wywołują przerażenie.

Laluna z „Królowych życia” prosi o modlitwę po operacji

Laluna na nagraniach ma zabandażowaną całą twarz, a widoczne fragmenty są bardzo opuchnięte. Kobieta mówi z trudnością. Zabieg przeszła 24 stycznia, a teraz pokazała fanom relację z tureckiej kliniki.

Kochani, ja nie jestem w stanie nic przeczytać. Dobrze nie widzę literek, jutro postaram się wam opowiedzieć. Dobranoc, módlcie się, żebym tylko przetrwała tę noc – ogłosiła na Instastory.

W kolejnych relacjach widać jednak, że czuje się nieco lepiej, choć jej „nowa twarz” wciąż jest koszmarnie spuchnięta. Ma też duże trudności z jedzeniem, jak sama przyznaje.

No, dzisiaj mi te oczka jeszcze bardziej spuchły, ale myślę, że będzie dobrze. No, nie ma filtra, pokazuje wam wszystko na żywo tak, jak chcieliście, nie wiem w sumie dlaczego  wyznała jeszcze na koniec Laluna.

Zobacz zdjęcia:

Królowe życia
Królowe życia
Królowe życia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa