Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kylie Jenner najmłodszą MILIARDERKĄ na świecie! Wyprzedziła założyciela facebooka
Robert Głowacki
Robert Głowacki 06.03.2019 13:55

Kylie Jenner najmłodszą MILIARDERKĄ na świecie! Wyprzedziła założyciela facebooka

Kylie Jenner
Fot. instagram.com

Kylie Jenner jest najmłodszą miliarderką na świecie. Zaledwie 21-letnia dziewczyn dorobiła się swojego pierwszego miliarda dolarów. Jak osiągnęła tak spektakularny sukces finansowy? Jenner wyprzedziła założyciela Facebooka Marka Zuckerberga. Jak dorobiła się takiej fortuny?

Kylie Jenner należy do słynnej rodziny Kardashianów, co dało jej start w dorosłość, o jakim marzy niejedna nastolatka. Celebrytka szybko zauważyła, że znane nazwisko może przekuć w biznes i nieźle na tym zarobić. Jenner jest rekordzistką, to najmłodsza miliarderka na świecie. Jej sukces finansowy przebił nawet założyciela Facebooka. Jak tego dokonała?

Kylie Jenner najmłodszą miliarderką na świecie

Kylie Jenner w zeszłym roku według magazynu Forbes wyprzedziła swoją słynną siostrę Kim Kardashian mając wówczas dwukrotnie większy majątek od niej. Na tamten czas wynosił on 900 milionów dolarów, co dawało jej status najmłodszej milionerki na świecie. Pierwszy miliard celebrytki był już tylko kwestią czasu i już teraz można uznać, że osiągnęła swój cel. Magazyn Forbes wczoraj ogłosił, że młodsza z sióstr Jenner jest najmłodszą miliarderką na świecie. Swoją fortunę zarobiła szybciej niż założyciel Facebooka- Mark Zuckerberg, który pierwszego miliarda dorobił się w wieku 23 lat. Oba wyniki robią na nas piorunujące wrażenie.

Na czym dorobiła się Kylie Jenner?

Z pewnością Kris Jenner może być dumna ze swojej córki, która jest najmłodszą miliarderką na całym świecie. Co więcej, nie wydaje się, aby ktokolwiek mógłby zepchnąć ją z tego zaszczytnego pierwszego miejsca.

Na czym dorobiła się celebrytka? Swojej fortuny dorobiła się na własnej marce kosmetycznej Kylie Cosmetic, którą założyła w wieku zaledwie 18 lat. W jej ofercie na samym początku pojawiły się pomadki, które dzięki sprytnym reklamom na Instagramie zyskały popularność wśród dziewczyn na całym świecie. Sukces pomadek sprawił, że Kylie rozszerzyła swój asortyment o inne produkty, które sprawiły, że stała się potentatem na międzynarodowym rynku kosmetycznym.

W rozmowie z magazynem Forbes przyznaje, że nawet jej matka- Kris Jenner nie wierzyła w powodzenie biznesu, więc ta musiała zainwestować własne pieniądze w rozkręcenie marki. Jak widać, opłacało się. Swój sukces zawdzięcza mediom społecznościowym, na samym Instagramie śledzi ją ponad 128 milionów fanów. Kylie ma na koncie swój pierwszy miliard dolarów, świetnie prosperujący biznes i już roczne dziecko. Ciężko uwierzyć, że ma dopiero 21 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kylie Jenner

Magazyn Forbes ogłosił Kylie Jenner najmłodszą miliarderką na świecie.

Kylie Jenner

Celebrytka zarobiła pierwszy miliard w wieku zaledwie 21 lat.

Kylie Jenner

Swojej fortuny dorobiła się na własnej marce kosmetycznej.

Kylie Jenner

Kylie Jenner ma już roczną córeczkę, a sama ma zaledwie 21 lat.

Kylie Jenner

Z pewnością Kris Jenner jest dumna z córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak naturalnie rozjaśnić włosy? NAJLEPSZE domowe i łatwe sposoby
  2. Rodzice Hanny Lis zapewnili jej cudowne dzieciństwo. Mieszkała w pięknym kraju
  3. Mąż Izabeli Janachowskiej, Krzysztof to miliarder! Czym się zajmuje?
  4. Jaka fryzura odmładza po 60? Cięcia oraz koloryzacje, które dodają świeżości

źródło: glamour.pl