Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kto pojawi się w „M jak miłość” po odejściu Barbary Kurdej-Szatan i jej męża? Tabloid informuje o nowych aktorach
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 09.12.2021 20:05

Kto pojawi się w „M jak miłość” po odejściu Barbary Kurdej-Szatan i jej męża? Tabloid informuje o nowych aktorach

Rafał Szatan
Fot. Instagram.com / kurdejszatan

M jak miłość to serial, który niezmiennie od przeszło 20 lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ostatnio z serialem w atmosferze skandalu pożegnała się Barbara Kurdej-Szatan. TVP nie czekała długo z angażami do nowych ról. Kto pojawi się w serialu jeszcze przed końcem roku kalendarzowego?

Na fanów M jak miłość czekają zmiany, a nowa obsada może zaskoczyć niejednego wiernego widza telenoweli.

Zmiany w M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z pracy na planie Emki po tym, jak do sieci trafił jej kontrowersyjny post na temat strażników granicznych. Głos w sprawie zabrał za pośrednictwem mediów społecznościowych sam prezes TVP Jacek Kurski:

– […] W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP […] – pisał Kurski.

Widzowie M jak miłość niedawno pożegnali też ulubioną serialową parę – Marzenkę i Andrzejka. Co ciekawe, to wciąż nie koniec zmian, które jeszcze w grudniu czekają na fanów.

Jak dowiedział się Super Express, na planie serialu mają pojawić się nowi aktorzy.

Według naszej wiedzy już 13 grudnia poznamy psycholog Dagmarę Bednarek, którą zagra Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk. Tydzień później w szpitalu w Gródku pojawi się natomiast Grzegorz grany przez Janusza Onufrowicza – donosi SE.

Też jesteście ciekawi nowych wątków w Emce?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Jastrząb Post