Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandal! Sekretny telefon księcia Harry’ego do byłej dziewczyny. „Chelsey płakała”
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 25.05.2018 12:48

Skandal! Sekretny telefon księcia Harry’ego do byłej dziewczyny. „Chelsey płakała”

książę Harry
youtube.com

Oczy wszystkich mediów skupione były na książęcym ślubie, który miał miejsce w poprzednią sobotę. Na uroczystą ceremonię było zaproszonych ponad 2 tys. gości w tym byłe partnerki księcia Harry’ego. W brytyjskich mediach pojawiła się informacja, która może wywołać skandal. Książę Harry miał zadzwonić do swojej byłej partnerki tuż przed ślubną ceremonią. Czyżby książę Harry czuł coś jeszcze do swojej byłej dziewczyny, Chelsy Davy? 

Książęcy ślub wzbudził ogromne zainteresowanie światowej opinii publicznej. Losy Księcia Harry’ego i jego narzeczonej (a obecnie już żony) Meghan Markle śledzili ludzie na całym świecie. Uroczystość zaślubin rozpoczęła się w minioną sobotę o godzinie 13 polskiego czasu. Pannę Młodą do ołtarza poprowadził przyszły teść książę Karol.

Teraz jesteśmy już po uroczystości i wiemy, że jeszcze przed ślubem książę Harry otrzymał od swojej babci, królowej Elżbiety II tytuł księcia Sussex. Także jego żona otrzymała tytuł księżnej Sussex, królewska rodzina brytyjska może się zatem poszczycić kolejnym małżeństwem książęcym. Harry jest 6. w kolejce do tronu po swoim ojcu, Karolu, bracie Williamie i jego trójce dzieci.

Książę Harry zadzwonił do Chelsy Davy

Jak donoszą brytyjskie magazyny, książę Harry zadzwonił do swojej byłej dziewczyny, Chalsey Davy tuż przed swoim ślubem, aby pożegnać się z nią i raz na zawsze zakończyć pewien etap w swoim życiu. Jak twierdzą brytyjskie portale, rozmowa miała być bardzo emocjonująca. Chelsey Davy miała przez nią płakać. Czy Meghan Markle wiedziała o telefonie swojego męża?

Książę Harry i Chelsy Davy byli ze sobą przez siedem lat. Byli zakochani w sobie już w bardzo młodym wieku. Uwielbiali ze sobą podróżować, a za szczególny cel swoich wypraw wybrali Afrykę, którą książę Harry bardzo pokochał. Dzieląca parę odległość przyczyniła się do wielu kryzysów w związku Chelsy i Harry’ego.

Para wróciła do siebie w 2015 roku i w tajemnicy przed wszystkimi wyjechali do Afryki. Bez wątpienia para darzyła się ogromnym uczuciem. Niestety, związek znów się rozpadł decyzją Chelsy. Nie chciała ona bowiem żyć na świeczniku, nie chciała po prostu żyć w blasku fleszy.

Jak donoszą brytyjskie media, książę Harry nie przestał jednak nigdy kochać Chelsy Davy. To właśnie z tego powodu zadzwonił do niej tuż przed ślubem z Meghan. Książę Harry chciał się z nią pożegnać i powiedzieć, że na zawsze pozostanie w jego sercu. Chelsy miała bardzo emocjonalnie przyjąć telefon księcia Harry’ego – płakała i rozważała nie przyjście na ceremonię zaślubin. Za namową rodziny zdecydowała się jednak przyjść i wziąć udział w uroczystościach zamku Windsor.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Michał Wiśniewski cierpi na straszną chorobę. Co 10 sekund zabija człowieka
  2. Zdjęcie pupy na instagramie Agnieszki Dygant. Mamy jej oficjalny komentarz
  3. Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror
  4. Ile naprawdę zarabia córka Tuska? Opadną wam szczęki
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania