Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba rozstał się z żoną. Teraz ma partnerkę młodszą od swojego syna, pokazał ją światu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 06.12.2022 17:19

Krzysztof Skiba rozstał się z żoną. Teraz ma partnerkę młodszą od swojego syna, pokazał ją światu

Krzysztof Skiba
fot. Fryta 73, CC BY-SA 2.0 , via Wikimedia Commons

Krzysztof Skiba po raz pierwszy zabrał głos w sprawie swojego wieloletniego małżeństwa i oświadczył, że rozwodzi się z żoną. Postanowił jednym wpisem uciąć wszystkie plotki i z dumą pokazał nową partnerkę. Ukochana lidera Big Cyc jest młodsza od jego syna.

Przez wiele lat związany z lektorką łaciny i greki, Renatą, muzyk wraz z nią wychował dwóch synów, którzy dziś są już dorośli. Od jakiegoś czasu media obiegały jednak doniesienia o nowej kobiecie u jego boku. Teraz przerwał milczenie.

Krzysztof Skiba pokazał młodszą o 26 lat partnerkę. „Sprawa rozwodowa jest w toku”

58-letni lider zespołu Big Cyc przez lata strzegł swojej prywatności, a w mediach próżno szukać jego wypowiedzi na temat rodziny, czy małżeństwa z Renatą. Wiadomo było jednak, że w ostatnim czasie Krzysztof Skiba przeszedł ogromną metamorfozę — podjął walkę z trwającą u niego od lat nadwagą, z której w 2021 roku wyszedł zwycięsko, zrzucając aż 30 kg!

Mężczyzna odzyskał zdrowy wygląd, jednak nikt nie spodziewał się, że w jego życiu zaszły wówczas inne, równie poważne zmiany. Nic dziwnego, że w mediach zawrzało, kiedy na początku roku na jego Instagramie pojawiła się relacja z wakacji, a u jego boku dostrzeżono młodą, ciemnowłosą piękność.

Już wtedy bito na alarm i mówiono, że wokalista spotyka się z o wiele od niego młodszą modelką. Zwiastowano także rychły koniec małżeństwa. Na moment temat ucichł, a kolejne uderzenie wywołało wspólne zdjęcie sprzed kilku dni.

Pod romantyczną fotografią ze spaceru zagotowało się od komentarzy. Internauci chcieli wiedzieć, kim naprawdę jest tajemnicza partnerka muzyka. Temat lotem błyskawicy zatoczył koło w mediach, a kiedy wrócił do źródła, Krzysztof Skiba postanowił jednym wpisem zamknąć wszelkie domysły i spekulacje.

– W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich wyjaśniam:Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku – zakomunikował, przekornie udostępniając kadr, na którym obdarza nową ukochaną lekkim pocałunkiem.

Poniżej spłynęła lawina gratulacji i słów podziwu dla urody tajemniczej kobiety, która, jak podają media ma 32 lata — jest więc nieco młodsza od starszego syna gwiazdora, Tymoteusza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

Źródło: Pudelek