Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba opuścił Polskę. Został przyłapany z 25 lat młodszą Karoliną?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 21.04.2022 22:49

Krzysztof Skiba opuścił Polskę. Został przyłapany z 25 lat młodszą Karoliną?

Krzysztof Skiba
fot. Piotr Molecki/East News

W ostatnim czasie Krzysztof Skiba pochwalił się świątecznym wyjazdem na Wyspy Kanaryjskie. Okazało się, że muzyk nie spędzał swoich wakacji w pojedynkę. Towarzyszyła mu młodsza o 25 lat modelka.

Jeszcze w 2020 roku Krzysztof Skiba opowiadał o swoim małżeństwie dla „Życia na gorąco”. Jednak jego związek najprawdopodobniej się skończył, a Skiba znalazł sobie nową partnerkę. To z nią wyjechał na wyspę Lanzarote.

Krzysztof Skiba wyjechał na wakacje

57-letni Krzysztof Skiba tegoroczne święta spędził w ciepłym klimacie za granicą. 57-latek pochwalił się zdjęciami z luksusowego hotelu na wyspie Lanzarote. Jednak według Pudelka muzyk nie spędzał wakacji w pojedynkę. Towarzyszyć mu miała modelka o imieniu Karolina.

Para nie udostępniła żadnych wspólnych fotografii z wyjazdu, jednak ich aktywność w sieci sugerowała, że spędzają czas razem. Na instagramowym profilu 32-letniej Karoliny ukazały się fotografie z tego samego hotelu, w którym przebywał Skiba. W jednej z jej relacji można nawet dostrzec kawałek koszulki gwiazdora. Romantycznego klimatu nadało ujęcie butelki szampana z dwoma kieliszkami czy opatrzone serduszkami zdjęcie z balkonu. W jednym z nagrań udostępnionych przez Karolinę słychać nawet głos Krzysztofa Skiby.

Skiba ma nową partnerkę?

Brunetka już wcześniej pokazywała się na wspólnych zdjęciach z Krzysztofem Skibą. Z okazji swoich 32. urodzin udostępniła zdjęcia z tortem, na których widoczny był muzyk. Ponadto w marcu 2021 roku Karolina udostępniła wspólne zdjęcie z gwiazdorem i nazwała go „najlepszym przyjacielem”.

Ich najnowsza aktywność sugerowałoby, że przyjaźń przerodziła się w coś większego. Byłaby to duża zmiana dla Krzysztofa Skiby, który w zeszłym roku jeszcze opowiadał o swojej żonie dla „Życia na gorąco”. Jego ówczesna partnerka miała uczyć łaciny oraz greki na uniwersytecie i nie interesować się światem show-biznesu. Według Pudelka dziś kobieta mieszka z synami w Gdańsku, a Krzysztof Skiba przebywa w Warszawie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: pudelek.pl