Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Skiba ledwie się rozwiódł, a tu taka nowina. Rozgadał się o związku z młodszą o 26 lat Karoliną
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.03.2023 20:37

Krzysztof Skiba ledwie się rozwiódł, a tu taka nowina. Rozgadał się o związku z młodszą o 26 lat Karoliną

Krzysztof Skiba
fot. KAPIF

Krzysztof Skiba pochwalił się radosną nowiną. Niedługo po głośnym rozwodzie z ukochaną, muzyk związał się z nową partnerką. Karolina jest od niego młodsza o 26 lat.

Co więcej, piosenkarz postanowił ogłosić swoje uczucie całemu światu. Jakiś czas temu publicznie wyznał miłość swojej nowej ukochanej.

Krzysztof Skiba dopiero co się rozwiódł, a już ma nową partnerkę

Nie tak dawno znany z kąśliwego poczucia humoru muzyk poinformował o separacji ze swoją żoną. I choć rozwód nie został jeszcze sfinalizowany, gwiazdor już spotyka się ze swoją nową ukochaną. Mowa tu o młodszej o 26 lat Karolinie, która zawładnęła sercem felietonisty.

Sam Krzysztof Skiba postanowił nawet odpowiedzieć na pytania ciekawskich o to, w jaki sposób udało mu się nawiązać znajomość z piękną brunetką. Gwiazdor zrobił to w typowy dla siebie ironiczny sposób.

-Informacje są takie, że ja śpię na forsie, że ona poleciała na kasę. Z internetu dowiedziałem się, że mam obywatelstwo Kanady. Że moja partnerka ma to zrobione, tam zrobione. Że opłaciłem jej wycięcie żeber. Widocznie widzi we mnie kogoś, kto jej się podoba. Pewna charyzma, pewien charakter, osobowość, to też robi wrażenie na kobietach. Ona twierdzi, że zakochała się w moich niebieskich oczach i ja na te oczy zawsze zdawałem wszystkie egzaminy na studiach. Jak panie profesorki widziały moje niebieskie oczy, to mówiły "panie Krzysztofie, jeszcze pan powinien doczytać, ale stawiam piątkę" - wyznał lider zespołu Big Cyc podczas wizyty w “Kanale Sportowym”.

"Nastąpiła pomyłka". Oburzające zajście na pogrzebie Eryka z Zamościa. Rodzina aż pobladła

Krzysztof Skiba wyznał miłość nowej ukochanej

Co więcej, muzyk nie zamierza ukrywać swojego uczucia i jakiś czas temu publicznie wyznał miłość Karolinie Kempińskiej. Dodatkowo zapewnił on, że jest niesamowicie pewny tej relacji i wie, że to, co łączy go z nową partnerką, będzie trwało wiecznie. 

-To jest miłość do końca życia. Ogłaszam publicznie, że chcę z Karoliną być do końca życia - powiedział pewnego dnia Krzysztof Skiba.

Teraz fani spekulują, ile czasu zajmie muzykowi oświadczenie się swojej nowej wybrance. Spora rzesza internautów jest pewna, że zakochani nie będą zbyt długo zwlekać z decyzją o ślubie.
 

Krzysztof Skiba rozszedł się z żoną

Muzyk nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochany i zostawia w tyle swoje małżeństwo z poprzednią ukochaną Renatą. Zakochani byli razem przez 34 lata i doczekali się dwóch synów. Jakiś czas temu Krzysztof Skiba ujawnił jednak, że pozostaje z żoną w separacji.

Przy okazji poruszył temat swoich bliskich przyjaciół, którzy wciąż pozostają w swoich małżeństwach i nie są z tego powodu całkowicie szczęśliwi. Porównał swoją nową ukochaną do muzy, która napędza jego życia i inspiruje go w jego twórczości

-Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem. Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat - powiedział zachwycony satyryk.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Skiba 1.jpg
fot. KAPIF
Krzysztof Skiba 3.jpg
fot. KAPIF
Krzysztof Skiba 2.jpg
fot. KAPIF

 

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik