Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Narzeczona Krzysztofa Radzikowskiego ma mały problem. Chodzi o styl ubierania siłacza z ,,Gogglebox”
Karol Osiński
Karol Osiński 11.02.2021 16:53

Narzeczona Krzysztofa Radzikowskiego ma mały problem. Chodzi o styl ubierania siłacza z ,,Gogglebox”

Krzysztof Radzikowski
fot. instagram.com/krzysztofradzikowski/

Jeden z gwiazdorów programu Gogglebox. Przed telewizorem, Krzysztof Radzikowski, który może dobrze kojarzyć się fanom polskich sportów siłowych, zdradził w komentarzu pod jednym z opublikowanych zdjęć na Instagramie, że jego ukochana ma mały problem. Mowa o stylu ubioru strongmana. Zdecydowanie łatwiej jest go wyżywić niż ubrać.

Jak na strongmana przystało, Krzysztof Radzikowski dba o to, by jego jadłospis był złożony tylko z produktów zdrowych i naturalnie dodających energii. Jego duże gabaryty sprawiają, że partnerka ma nie lada problem, by odpowiednio ubrać swojego męża.

Krzysztof Radzikowski ubiór

Udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem sprawił, że Krzysztof Radzikowski przeżywa prawdziwy renesans swojej kariery zawodowej. Niezwykle silny i dobrze zbudowany mężczyzna regularnie zaskakuje swoich fanów nie tylko śmiesznymi i trafnymi ocenami innych programów, ale także aktywnością w mediach społecznościowych, których używa bardzo mądrze.

Najlepszym potwierdzeniem jego ogromnej siły może być fakt, że dzierży jeden z rekordów Guinnessa, o czym w ubiegłym roku poinformował za pośrednictwem swojego Instagrama, na którym zebrał już ponad 293 tysiące obserwujących, a liczba ta z dnia na dzień tylko wzrasta.

Jestem posiadaczem Rekordu Guinnessa. Nie tak dawno bylem w Rzymie, ale głównym celem nie było zwiedzanie, tylko rekordy Guinnessa. Brałem udział w konkurencji Hammer hold, czyli trzymanie młotków 5,5 kg przy głowie na czas, gdzie młotek nie mógł opaść niżej niż kąt 90 – informuje strongman.

Okazuje się, że jego gabaryty to także nie lada problem dla narzeczonej Krzysztofa. Pod jednym ze zdjęć internautka stwierdziła, że pewnie znacznie łatwiej jest jej ubierać ukochanego, niż żywić, na co Radzikowski odparł, że jest całkowicie odwrotnie, a za główne źródło problemu postawił przede wszystkim rozmiary. Pokusił się o mocny komentarz:

Niestety moda męska i rozmiary z mężczyzną mają tyle wspólnego, co kościół z Bogiem – napisał Radzikowski.

Krzysztof Radzikowski kariera

Krzysztof Radzikowski jest zdecydowanie najpopularniejszym strongmanem w Polsce, zaraz obok Mariusza Pudzianowskiego. Swój debiut sportowy zaliczył w 2008 roku, kiedy to wystartował w zawodach międzynarodowych, a jeszcze w tym samym roku udało mu się zdobyć tytuł drugiego wicemistrza Polski.

Ten sam sukces powtórzył w roku 2009. Jego determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły mu na osiągnięcie tytuły Wicemistrza Europy Strongman 2009. Mimo że nie startuje już w profesjonalnych zawodach, to w dalszym ciągu dba o utrzymanie tężyzny i odpowiedniej postury.

W programie Gogglebox. Przed telewizorem występuje od trzeciego sezonu, a jego partnerem oceniającym pozostałe programy, jest Dominik Abus, z którym tworzą niezwykle zgrany, a przy tym lubiany duet.

Radzikowski i Abus przyzwyczaili fanów reality show TTV do swojego ogromnego dystansu oraz żartobliwości. Nic dziwnego zatem, że są tak lubiani. Więcej informacji na temat Krzysztofa Radzikowskiego znajdziecie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Radzikowski wstawił zdjęcie ze swoim ulubionym daniem, którym jest po prostu ryż z kurczakiem.

Krzysztof Radzikowski

Jedna z internautek stwierdziła, że jego narzeczonej pewnie łatwiej jest ubrać swojego męża, niż wyżywić.

Krzysztof Radzikowski

Popularny strongman zaprzeczył temu stwierdzeniu.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com