Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna Pawłowicz przeszła metamorfozę życia. Na widok jej nowej fryzury można się zdziwić
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 16.12.2021 13:58

Krystyna Pawłowicz przeszła metamorfozę życia. Na widok jej nowej fryzury można się zdziwić

Krystyna Pawłowicz
Autorstwa Adrian Grycuk – Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=45007523

Krystyna Pawłowicz przyzwyczaiła wszystkich do swojej bardzo zachowawczej fryzury – gładko zaczesanych związanych włosów. Teraz jednak postanowiła wszystkich zaskoczyć i postawiła na zupełnie odmieniony look.

Krystyna Pawłowicz była gościem gali 195-lecia Gazety Polskiej. Profesor i sędzia Trybunału Konstytucyjnego przybyła w imieniu Prezes TK.

Krystyna Pawłowicz olśniła na gali Gazety Polskiej

Na gali 195-lecia Gazety Polskiej siedziałyśmy obok siebie ze śliczną Panią rzecznik Straży Granicznej-Anną Michalską – napisała na Twitterze Pawłowicz.

Sędzia TK z uwagi na swoją profesję, nie wybiera na co dzień zbyt odważnych stylizacji, a jej fryzura, która od lat wygląda niemal identycznie, stała się już jej znakiem rozpoznawczym.

Na uroczystej gali 195-lecia Pawłowicz zaprezentowała się z nieco innej strony. Najbardziej rzucała się w oczy właśnie jej nowa fryzura.

To prawda, że śliczna jest pani rzecznik, ale na obrazku widać, że obie panie jesteście piękne. Serdeczności ślę – napisał jeden z internautów pod zdjęciem, które opublikowała na Twitterze sędzia TK.

A wy, jak oceniacie świeży look Krystyny Pawłowicz?

Zobacz zdjęcie:

Na gali 195-lecia Gazety Polskiej siedziałyśmy obok siebie ze śliczną Panią rzecznik Straży Granicznej -Anną Michalską pic.twitter.com/0jFtQT0ky1

— Krystyna Pawłowicz (@KrystPawlowicz) December 15, 2021

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kosmetyczny trik „-30 lat w 3 dni” podbija internet. Stosuj go minutę
    2. Chcesz pozbyć się obwisłych policzków? 15 minut przed snem zrób TO
    3. Kosmetolodzy w szoku: To wygładza zmarszczki w 1 noc