Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak mieszka Krystyna Pawłowicz. Na ścianie ma swój fotomontaż
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 17.01.2021 18:48

Tak mieszka Krystyna Pawłowicz. Na ścianie ma swój fotomontaż

Krystyna Pawłowicz
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Tak właśnie mieszka Krystyna Pawłowicz. Za pośrednictwem Twittera posłanka pochwaliła się zdjęciem ze spotkania z księdzem, na którym widać wnętrze jej mieszkania na warszawskim Ursusie. Internauci od razu zwrócili uwagę na to, co sędzia Trybunału Konstytucyjnego ma na ścianie. Niektórzy nie mogli powstrzymać śmiechu. Wygląda na to, że prawniczka ma sporo dystansu do siebie.

Krystyna Pawłowicz nie jest już posłanką Prawa i Sprawiedliwości, jednak trudno jest zapomnieć o jej postaci. Na mównicy sejmowej dała się zapamiętać jako niezwykle silna kobieta, a jej wypowiedzi do dzisiaj wzbudzają wiele kontrowersji. Widok ściany prawniczki powalił internautów na kolana i z pewnością pozwolił niektórym jej krytykom spojrzeć na nią nieco przychylniejszym okiem.

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie z mieszkania. Internauci patrzą tylko na obrazek na ścianie

Krystyna Pawłowicz mieszka w spokojnej warszawskiej dzielnicy Ursus, która jest położona 12 kilometrów od centrum stolicy. Jest tutaj sporo starych kamienic oraz zieleni, a okolica dynamicznie się rozwija.

Niedaleko była posłanka ma swoją ulubioną cukiernie oraz kościół, do którego chętnie zagląda, aby pogrążyć się w modlitwie. Jak widać pozostaje również w dobrych stosunkach z duchowieństwem.

Na zdjęciu Krystyny Pawłowicz z księdzem Mateuszem Markiewiczem można dostrzec ścianę, na której znajduje się niecodzienny obrazek. Okazuje się, że do jego powstania przyczynił się jeden ze znanych tabloidów.

Grafika przedstawia fotomontaż, na którym do ciała żołnierza ktoś dokleił… jej głowę. Całość przedstawia się komicznie, ale była posłanka pokazała, że ma do siebie dystans i teraz fotografia wisi na jednej ze ścian jej domu.

Zdjęcie fotomontażu z Super Expressu, na którym do tułowia jakiegoś żołnierza przyklejono moją głowę. Nawet udatnie, więc powiększyłam i powiesiłam je na ścianie — poinformowała kiedyś Krystyna Pawłowicz.

Oczywiście obok obrazka nie mogło zabraknąć również krzyża katolickiego oraz ikony Matki Boskiej. Nie pozostaje tajemnicą, że poglądy Krystyny Pawłowicz są bardzo konserwatywne i prawicowe, a była posłanka jest zadeklarowaną i praktykującą katoliczką.

Internauci od razu zwrócili uwagę na zdjęcie na ścianie

Na pierwszym planie jest Krystyna Pawłowicz i duchowny, jednak była posłanka z pewnością nie spodziewała się, że obserwujący ją na Twitterze internauci zwrócą uwagę na to, co wisi na ścianie.

Użytkownicy Internetu nie mogli przejść obojętnie obok takiego widoku i chętnie komentowali go w sekcji dla komentarzy. Niektórzy pozwolili sobie na drobne uszczypliwości.

A co to za zdjęcie na ścianie? Z jakichś manewrów?

Zobacz zdjęcie:

Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz pokazała zdjęcie z mieszkania. Na ścianie ma swój fotomontaż.

Krystyna Pawłowicz

Wygląda na to, że sędzia TK ma do siebie dystans.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Twitter

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz