Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystyna: „Pracowałam na recepcji u ginekologa. Słyszałam, o czym rozmawia z innymi lekarzami, wiem wszystko”
Karol Osiński
Karol Osiński 09.09.2020 15:06

Krystyna: „Pracowałam na recepcji u ginekologa. Słyszałam, o czym rozmawia z innymi lekarzami, wiem wszystko”

krystyna
fot. LinkedIn Sales Navigator from Pexels

Krystyna przez wiele lat pracowała na recepcji w prywatnej klinice ginekologicznej. Wszystkie klientki, które odwiedzały lekarza, bardzo chętnie nawiązywały z nią kontakt. Sympatyczna kobieta wzbudzała zaufanie i to między innymi dzięki niej lekarz miał tak wiele pacjentek. Niedawno opowiedziała, że niejednokrotnie słyszała rozmowy lekarza z kolegami po fachu. Weszła w posiadanie ciekawych informacji.

Kobiety, które dbają o swoje zdrowie, decydują się na częste wizyty u ginekologów. Krystyna jako recepcjonistka poznała wiele z pacjentek. Z uwagi na swoją sympatię i chęci do nawiązywania kontaktów zwierzały jej się z wielu rzeczy. Przy okazji dowiedziała się, o czym rozmawia lekarz z innymi medykami. To zaskakujące.

Krystyna przyciągała pacjentki do lekarza

Krystyna pracowała u ginekologa przez wiele lat. To właśnie ona była jednym z powodów, dla którego kobiety tak chętnie odwiedzały gabinet ginekologiczny. Niektóre przynosiły nawet upominki recepcjonistce za swój wkład i niespotykaną sympatię.

Niestety z przyczyn osobistych musiała zrezygnować i zmienić miejsce pracy. Z niejedną klientką pozostała w kontakcie i często rozmawiają ze sobą. Jakiś czas temu opowiedziała o tym co usłyszała po wizycie jednej z nich. Kiedy klientki opuszczały gabinet, lekarz miał w zwyczaju rozmawiać przez telefon ze swoimi kolegami po fachu.

  1. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie. Na jaw wyszły rodzinne tajemnice
  2. Jeden prosty trik odmieni smak mizerii. Większość osób całe życie robi ją źle

O czym rozmawiał lekarz?

Krystyna powiedziała, że zazwyczaj były to rozmowy o tym, jaką bieliznę noszą na sobie pacjentki. Głównie chodziło o to, czy była ona czysta. Kobieta przyznaje, że jej zdaniem było to bardzo niestosowne i nieodpowiedzialne zachowanie ze strony lekarza:

– Słyszałam, o czym rozmawia z innymi lekarzami. Kiedy klientki opuszczały gabinet, natychmiastowo sięgał po telefon i dzwonił do kolegów po fachu, by powiedzieć, jaką bieliznę miała na sobie dana klientka. Nie chciałam tego, ale wiem wszystko na ten temat – opowiada Krystyna.

Opuszczając pracę, było jej bardzo przykro, jednak uznała, że musi zmienić otoczenie. Wpłynęły też na to sprawy prywatne, o których nie chciała powiedzieć. Tak czy inaczej, klientkom było bardzo przykro z powodu jej odejścia.

Podczas wizyt u ginekologów dzieją się różne rzeczy. Jednak to, czego doświadczyła recepcjonistka, nie należało do najprzyjemniejszych przeżyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krystyna

Krystyna pracowała jako recepcjonistka w prywatnym gabinecie ginekologicznym.

ginekolog

Kobieta dowiedziała się, o czym rozmawiał lekarz z kolegami po fachu, kiedy pacjentki opuszczały gabinet.

Krystyna

Mężczyzna rozmawiał o ich higienie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pilna wiadomość. Służby sanitarne potwierdziły najgorsze, niestety
  2. Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowa
  3. Jej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła tylko dwa pliki, treść ścięła ją z nóg
  4. Dotarła do nas tragiczna wiadomość. Jego filmy kochają miliony, niestety nie żyje
  5. Uczestnik ”Tańca z gwiazdami” trafił do szpitala. Jego stan jest poważny
  6. Schabowe wyszły twarde jak podeszwa? Znamy sposób, byś już nigdy nie powtórzyła porażki. Eksperci mają niezawodne tricki, które zawsze się sprawdzają
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania