Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krystian Wieczorek odchodzi z serialu „Komisarz Alex”. Aktor podał ważny powód
Karol Osiński
Karol Osiński 01.03.2021 12:11

Krystian Wieczorek odchodzi z serialu „Komisarz Alex”. Aktor podał ważny powód

Krystian Wieczorek
fot. TRICOLORS/East News

45-letni popularny aktor telewizyjny, Krystian Wieczorek, którego fani mogą kojarzyć m.in. z roli w takich serialach jak: M jak miłość, czy Komisarza Alex podjął bardzo ważną i odpowiedzialną decyzję. Postanowił zrezygnować z udziału w produkcji drugiego z wyżej przytoczonych seriali. Za główny powód takiej decyzji podał chęć umocnienia swojej więzi z 3-letnią córeczką.

Krystian Wieczorek to bardzo utalentowany i wszechstronny aktor. Decyzja o odejściu z Komisarza Alexa była jednoznaczna i bezdyskusyjna. Artysta zaczął dostrzegać, co w jego życiu, jest najważniejsze i postanowił zacząć o to dbać i pielęgnować. Rodzina, jest dla niego najważniejsza.

Krystian Wieczorek odchodzi z Komisarza Alexa

Komisarz Alex to jedna z ulubionych produkcji Telewizji Polskiej dziesiątek tysięcy Polaków. Każdy z odcinków tego popularnego serialu ogląda mnóstwo telewidzów. Nie byłoby to możliwe bez niezwykle charyzmatycznego i przyciągającego uwagę widza pieska Alexa, w którego postać wcielało się już kilka piesków.

Podobnie można powiedzieć o jego właścicielach, którzy obok swojego pupila odgrywali główne role. Jako pierwszy był nim Jakub Wesołowski, który wcielał się w postać Marka Bromskiego. Po zastrzeleniu w jednym z odcinków jego miejsce zajął Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz. Rezygnacja aktora sprawiła, że zatrudniono Krystiana Wieczorka, serialowego Piotra Górskiego.

Okazuje się, że przyszedł czas na to, by także jego drogi rozeszły się z produkcją. Aktor poinformował o tym już kilka miesięcy temu, jednak do teraz nie były znane główne powody jego decyzji. Początkowo domniemywano, że mogło pójść o pieniądze, jednak prawda okazała się całkowicie inna. W postać Górskiego wcielał się od roku 2017

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nadchodząca, wiosenna edycja Komisarza Alexa odbędzie się już bez Krystiana Wieczorka. Niedługo po oficjalnej rezygnacji aktora zadecydowano, że jego miejsce zajmie niespełna 40-letni aktor Wojciech Czerwiński.

Dlaczego Krystian Wieczorek odszedł z Komisarza Alexa?

Powód był jasny i klarowny. Aktor chce częściej widywać się ze swoją rodziną i umacniać więź ze swoja 3-letnią córeczką Anielką. O tym i o innych sprawach opowiedział przy okazji wywiadu dla magazynu Show.

Mam małe dziecko, rodzinę i bycie marynarzem w Łodzi przez cztery lata było zabieraniem czasu mojej rodzinie. […] Przyszedł ten moment, że wracanie do domu jest ważniejsze niż wracanie do hotelu. Nie chciałem składać mojej rodziny na ołtarzu aktorstwa. To była bardzo przemyślana decyzja – czytamy.

45-letni aktor dość późno zdecydował się na założenie rodziny. W 2016 roku poślubił 29-letnią aktorkę Marię Szafirską, którą poznał na planie serialu M jak miłość, w którym w dalszym ciągu możemy podziwiać aktora.

Nie chciałem być jak Zbyszek Wodecki, na którego widok córka mówiła: Mamo, patrz, pan z telewizji do nas przyjechał. Gdybym chciał, pogodziłbym pracę w trzech serialach. Nie raz tak robiłem, czasem grałem w pięciu produkcjach naraz, ale wtedy byłem na innym etapie życia. Teraz najważniejsze jest, żeby wracać do domu. Moja córka ma niecałe trzy latka. Chcę z nią budować więź, a tego nie da się później nadrobić – opowiadał Krystian Wieczorek.

Będziecie tęsknić za aktorem w Komsiarzu Alexie?

Zobacz zdjęcia:

Krystian Wieczorek

Krystian Wieczorek odszedł z Komisarza Alexa.

Aktor chce widywać się częściej z rodziną, dlatego zadecydował o rezygnacji z roli Piotra Górskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: teleshow.wp.pl