Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
Karol Osiński
Karol Osiński 10.09.2020 12:13

Edzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis

królowe życia
fot. screen z YouTube @TTV

Królowe życia: Edzia przeżywa niezwykle trudne chwile. Gwiazda popularnego programu rozrywkowego, emitowanego na antenie TTV niedawno straciła nienarodzone dziecko. Kobieta postanowiła przerwać milczenie i za pośrednictwem Instagrama napisała kilka słów odnoszących się do jej obecnego stanu.

Program Królowe życia kojarzy się fanom głównie z uśmiechem i porządną porcją rozrywki. Niestety, ale w ostatnim czasie jest całkowicie inaczej, a to za sprawą tragedii, jaką przeżywa jedna z głównych postaci programu, Edzia. 42-latka straciła nienarodzone dziecko. Fani jednoczą się z gwiazdą i ślą głębokie wyrazy współczucia.

Królowe życia: Edzia przerwała milczenie

Utrata dziecka to największa tragedia dla każdego rodzica. Nieistotne czy dziecko przyszło na świat, czy nie. Edzia z Królowych życia doświadczyła tego na własnej skórze i jest załamana. Przez długi czas nie podawała fanom powodów swojego braku aktywności i fatalnego samopoczucia, jednak za pośrednictwem Instagrama postanowiła przerwać milczenie i zabrać głos.

Wczoraj media obiegła wiadomość, że Edzia straciła swoje nienarodzone dziecko, jednak jeszcze wcześniej nieoficjalnie poinformowała fanów, że coś jest nie tak. Kiedy prawda wyszła na jaw telewidzowie i sympatycy programu Królowe życia wyrazili swoje współczucie i dali do zrozumienia Edycie, że wspierają ją w trudnych chwilach. W opublikowanym komunikacie można przeczytać:

– Kochani, moje niebo jest ostatnio zachmurzone… Nie pytajcie dlaczego, niedługo Wam opowiem.. Dziękuję, że jesteście… – pisze Edzia.

  1. Nie żyje uwielbiana pisarka. Do tragedii doszło na oczach maleńkiego synka
  2. „Pytanie na śniadanie” afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedział

Gwiazda może liczyć na wsparcie fanów i przyjaciół

Edzia to jedna z najbarwniejszych postaci programu Królowe życia. Nie bez przyczyny cieszy się tak wielką popularnością i sympatią fanów programu. Po wielkiej tragedii, jaka ją spotkała widzowie okazali jej wielką miłość i wsparcie. Pod opublikowanym postem można przeczytać mnóstwo komentarzy podnoszących kobietę na duchu.

Każdy telewidz uważnie śledzący reality-show Królowe życia wie, że najlepszą przyjaciółką Edzi jest Dagmara Kaźmierska. Popularna Królowa życia nie pozostała obojętna wobec tragedii, jaka spotkała Edytę i wybrała się do niej do domu, by wesprzeć 42-latkę w ciężkich chwilach.

Dzięki udziałowi w programie Edyta zyskała rzeszę fanów. Teraz przeżywa ciężkie chwile, a oni nie opuszczają jej nawet na moment.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Królowe życia: Edzia

Królowe życia: Edzia opublikowała poruszający wpis.

Królowe życia

42-latka straciła nienarodzone dziecko.

Królowe życia

Fani oraz przyjaciele okazali jej mnóstwo wsparcia w ciężkich chwilach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze
  3. Nie była w stanie wytrzymać cierpienia. Gwiazda „Wojny domowej” odeszła w samotności
  4. Kobieta pobita na ulicy na oczach dziecka. Porażające sceny w Polsce, szukają świadków
  5. Dowiedziała się o śmiertelnej chorobie. Tragiczna wiadomość dla fanów „M jak miłość”
  6. Ogromny błąd podczas zbierania borowików. Konsekwencje mogą być opłakane