Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia z „Królowych Życia” pokazała nowe zdjęcie po operacji. Celebrytka zoperowała całą twarz
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 11.12.2020 11:26

Kasia z „Królowych Życia” pokazała nowe zdjęcie po operacji. Celebrytka zoperowała całą twarz

królowe życia
fot. instagram.com/lala_laluna_official

Kasia z programu TTV Królowe życia znana również jako „Laluna Unique” to prawdziwa gwiazda anteny. Od początku swojego udziału w telewizji wzbudza wiele kontrowersji ze względu na swój wygląd. Laluna nie ukrywa, że poddała się licznym operacjom plastycznym, a teraz pokusiła się o kolejne. Na swoim InstaStory pokazała zdjęcie ze szpitala.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak wygląda Kasia z Królowych życia zaraz po ostatniej operacji
  • Jakie operacje miała w przeszłości jedna z „Królowych”
  • Czy gwiazda TTV planuje kolejne operacje i komu podziękowała za siłę

Kasia z Królowych życia dochodzi do siebie po kolejnych operacjach, które mają ulepszyć jej wygląd. We wpisie dziękowała Bogu za siłę i stwierdziła, że były to jej ostatnie zabiegi upiększające.

Kasia z programu Królowe życia pokazała twarz po operacji

Dopiero co wspominaliśmy o tym, że Kasia „Laluna Unique” przeszła kolejną operację plastyczną. Gwiazda TTV rozgrzała tabloidy zdjęciem po zabiegu, które trafiło na jej Instagrama. Teraz dodała również nagranie.

Na filmiku stara się jak najlepiej pokazać jak wygląda jej twarz po operacji plastycznej, która, jak sama zapowiada, była już ostatnią w jej życiu. Na InstaStory oznaczyła, że przebywa w Stambule, ponieważ właśnie tam znajduje się klinika estetyczna.

Wideo pojawiło się przy okazji tego, że Kasia chciała podziękować swoim obserwującym za wsparcie, jakie jej okazali po pojawieniu się pierwszych informacji o jej ostatnim zabiegu.

Chciałam wam bardzo podziękować za wsparcie. Spojrzałam na wiadomości na Insta. Jesteście kochani, że tyle z was stoi za mną. Jednak są są wyrozumiali ludzie na tym świecie i za to was cenię — napisała.

Dodała, że teraz jest już „spełniona zupełnie” i kończy z operacjami „na dobre”. Stwierdziła, że ma wszystko, czego chciała i teraz całkowicie chce się poświęcić sportowi.

Udało się, osiągnęłam to, co chciałam i mam! Dziękuję Bogu, za to, że dał mi siły, a wiara w Boga to podstawa — podkreślała.

Królowe życia: Kasia „Laluna Unigue” i jej operacje

Jak doskonale wiadomo fanom programu TTV, to nie pierwsza i jedyna operacja, której poddała się Kasia Alexander. Jakie zabiegi miała Kasia z Królowych życia?

Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka — wymieniała na InstaStory.

Wygląda na to, że gwiazda czuje się dobrze. W piątek rano podzieliła się fanami nagraniem swojego wystawnego tureckiego śniadania, a na filmiku oznaczyła klinikę, w której miała operację.

Tutaj możecie zobaczyć, jak wyglądała przed wszystkimi zabiegami.

Zobacz zdjęcia:

Królowe życia

Laluna przeszła kolejną operację.

Królowe życia

Później na jej Instagramie pojawiła się druga fotografia.

królowe życia

Wygląda na to, że gwiazda czuje się dobrze i obecnie się regeneruje.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: instagram.com