Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kasia z ”Królowych życia” ma nową twarz. Poprawiła też resztę ciała: ”Zabieg odsysania nóg, z tyłu ręce i plecy górne’
Karol Osiński
Karol Osiński 10.12.2020 17:26

Kasia z ”Królowych życia” ma nową twarz. Poprawiła też resztę ciała: ”Zabieg odsysania nóg, z tyłu ręce i plecy górne’

Królowe życia
fot. screen youtube@TTV

Królowe życia z odcinka na odcinek przyciągają coraz większą rzeszę fanów przed telewizory, jednak nie byłoby to możliwe bez odpowiednich gwiazd. Kasia Alexander, znana szerzej jako Laluna Unique podczas pobytu na wakacjach w Turcji poprawiła nieco swój wygląd. Jak twierdzi, zafundowała sobie między innymi – zabieg odsysania nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Teraz wygląda nie do poznania.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaki zabieg zafundowała sobie Laluna Unique
  • Gdzie wyjechała na wakacje
  • Jakie zmiany zaszły w wyglądzie Kasi

Kasia z programu Królowe życia stała się obok Dagmary Kaźmierskiej zdecydowanie najpopularniejszą i najbardziej rozpoznawalną postacią reality show. Jej najbardziej charakterystyczną cechą są liczne operacje plastyczne, które – jak przyznaje – są jej życiową pasją. Podczas wizyty w Turcji przeszła przez kolejne.

Laluna Unique przeszła kolejną operację plastyczną

Kasia Alexander, znana jako Laluna Unique postanowiła maksymalnie spożytkować swój pobyt na wakacjach w Stambule. Od samego początku wyjazdu regularnie informuje swoich fanów na Instagramie o przebiegu wypadu do stolicy Turcji oraz o planach, które ma zamiar wdrożyć w życie.

Okazało się, że celem numer jeden jest wizyta w tamtejszej prywatnej klinice chirurgii plastycznej, którą nazywa swoim „rodzinnym domem”. Celebrytka postanowiła po raz kolejny poprawić swój wygląd i zaingerować w swoją powierzchowność.

W minioną środę Kasia pochwaliła się za pomocą Instagrama kulisami zabiegów upiększających, które postanowiła sobie zafundować. Obserwujący celebrytkę mogli dowiedzieć się o najmniejszych szczegółach, gwiazda TTV podała nawet dokładną godzinę operacji.

Zobaczcie jaki piękny szpital, tutaj jesteśmy operowani, dosłownie parę kilometrów od kliniki. […] Jeszcze robią mi badanie serca, bardzo poważne robią kontrole przed operacjami, bardzo mocne. […] Kochani, jeszcze więcej zdejmuję z siebie tłuszczu – zdradziła jedna z Królowych życia.

Jakie poprawki w swoim wyglądzie wprowadziła Kasia z programu Królowe życia?

Kasia z programu Królowe życia postanowiła zafundować sobie zabieg odsysania tłuszczu z nóg i pleców, poprawić usta, brwi i policzki, a także nos. O wszystkim dokładnie poinformowała na swoim Instagramie. Podobnie było, kiedy pochwaliła się zmianą fryzury.

– Miałam robiony zabieg odsysania bardziej nóg, z tyłu ręce i plecy górne. Kocie oczy, lifting ust, lifting brwi, lifting policzków, czyli podciąganie. Nos, ale tylko czubek nosa mniejszy leciutko, zadarty do góry. Liposukcja mocna podbródka – opowiada.

Po wycieńczającej operacji postanowiła podziękować wszystkim najważniejszym osobom w jej życiu, za to, że są z nią na co dzień i wspierają w spełnianiu swoich największych pasji życiowych, które są bardzo wyjątkowe. Ludzie zastanawiają się, jak gwiazda wyglądała przed operacjami. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie >tutaj<.

Dziękuję całej mojej rodzinie za to, że mam ludzi, którzy nie krytykują moich decyzji w życiu, tylko wspinają się na noże ze mną na szczyt – napisała Laluna pod zdjęciem swojej córki Laury.

Jak oceniacie obecny wygląd Królowej życia?

Zobacz zdjęcia:

Królowe życia

Laluna Unique postanowiła sobie sprawić kolejną operację plastyczną.

Królowe życia

Jak widać, wygląda teraz nie do poznania.

Królowe życia

Jak oceniacie pasje Laluny?

Zobacz także w naszych serwisach: