Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Niewyobrażalna tragedia Edzi z „Królowych życia”. Miała zostać mamą, wyrazy współczucia
Karol Osiński
Karol Osiński 09.09.2020 10:00

Niewyobrażalna tragedia Edzi z „Królowych życia”. Miała zostać mamą, wyrazy współczucia

Królowe życia
fot. Kadr z programu „Królowe życia”

Rozrywka, uśmiech i radość. Te trzy aspekty oraz wiele innych kojarzą się fanom z programem Królowe życia. Popularne show powróciło na antenę TTV 3 września i cieszy się wielkim zainteresowaniem. Nadchodzący odcinek będzie nieco inny niż pozostałe, ponieważ w życiu jednej z bohaterek, Edzi zdarzyła się wielka tragedia.

Królowe życia dostarczają widzom rozrywki już od czterech lat i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Program ukazuje życie bogatych ludzi. Zazwyczaj weseli i pozytywnie nastawieni bohaterowie programu wywoływali uśmiech na twarzach fanów. Tym razem będzie inaczej, a to za sprawą wielkiej tragedii, jaka spotkała Edzię. Wielkie wyrazy współczucia.

Smutny wątek w programie Królowe życia. Wielka tragedia Edzi

Jak donosi portal pudelek.pl, już w najbliższy piątek w Królowych życia dojdzie do niecodziennych scen. Popularna Dagmara Kaźmierczuk będzie zmuszona do pocieszania swojej programowej przyjaciółki Edzi, w której życiu zdarzyła się ogromna tragedia. Okazuje się, że kobieta poroniła.

Czwarty odcinek dziewiątego sezonu show będzie nieco inny niż poprzednie. Dagmara wybierze się do przyjaciółki, by ją wesprzeć. Ujawnione zostały urywki z rozmów kobiet. Królowa życia nie ukrywa swojego załamania:

– Jestem załamana. Przeżyła swoje, przeżyła. A kto by nie przeżył? Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby tak go to nie obeszło. Płakała Edzia, ona co się wypłakała, to się wypłakała. Zanim ja na pewno przyszłam, bo rzęsy miała już takie chu*owe, zauważyłam. No to wiadomo, no z czego? Z płaczu – tłumaczy Dagmara.

 1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
 2. „Pytanie na śniadanie” afery ciąg dalszy. Dziennikarka TVP w ostrych słowach, Michał Olszański nie wytrzymał i odpowiedział

Ile dzieci ma Edzia z Królowych życia?

Edzia ma jeszcze dwoje dzieci, ok. 20-letniego Nicolasa i 12-letnią córkę Kryspinę. Jednak to, co się wydarzyło, jest dla niej ogromną tragedią. Gwiazda programu przyznaje, że nie może patrzeć na rzeczy, które kupiła dla nienarodzonego dziecka:

– Misiu został, misiu będzie tu, taki ładny kocyk. Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy – powiedziała Edzia.

Jak widać, Królowe życia to program pełen emocji. Najnowszy sezon przyniósł wiele zmian. Odeszły najpopularniejsze twarze, a w ich miejscu pojawiły się nowe. Wielkie wyrazy współczucia dla Edzi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

królowe życia

W najbliższym odcinku Królowych życia dojdzie do wielkiej tragedii.

Królowe życia

Przyjaciółka Dagmary Kaźmierczuk Edzia poroniła.

Królowe życia

Królowa życia wybierze się do przyjaciółki, by wesprzeć ją na duchu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Niestety, nie żyje. Pomagał innym, spotkało go najgorsze
  3. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  4. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  5. Pierwsze województwo w Polsce z zakazem palenia w kominkach. Popierasz?
  6. Ogromny błąd podczas zbierania borowików. Konsekwencje mogą być opłakane