Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > 24-letnia Miss Silikonu zaciągnęła kredyt, żeby być piękniejsza. Udało się?
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 21.08.2018 14:10

24-letnia Miss Silikonu zaciągnęła kredyt, żeby być piękniejsza. Udało się?

Operacje plastyczne
Fot.instagram.com @ kpustunaqueen

Operacje plastyczne są w dzisiejszych czasach nie tylko popularne wśród gwiazd, ale jak się okazuje, mogą nawet otworzyć nam drogę do sławy. Nie wierzycie?

24-letnia Bułgarka zaciągnęła kredyt, by spełnić swoje największe marzenie — zrobić operację plastyczną piersi. Wszyscy mówią, że trzeba spełniać swoje marzenia za wszelką cenę, ona wzięła sobie te rady do serca.

Kristin Kamenova i jej operacje plastyczne

Młoda Bułgarka od wielu, wielu lat marzyła o poprawie swojego wyglądu. Najpierw powiększyła usta, poprawiła wygląd nosa, a na koniec zostawiła spełnienie swojego największego (serio, największego) marzenia — postanowiła, że powiększy sobie piersi.

Żeby jednak ten cel osiągnąć, potrzebowała dużej sumy pieniędzy. Tego typu operacje są jak wiadomo bardzo kosztowne, więc Kristin zaciągnęła spory kredyt na pokrycie kosztów zabiegu. Operacja się udała, a piersi Bułgarki nawet wystartowały w wyborach Miss Silikonu, który odbył się w stolicy Bułgarii, Sofii.

Zapewne domyślacie się, jaki był werdykt jury. Bohaterka naszego artykułu wygrała i została oficjalnie Miss Silikonu. Czyli zaciągnięcie kredytu się opłaciło? Według Kamenovej, to, że pieniądze z kredytu poszły na jej operacje plastyczne wcale nie jest dziwne:

– Ludzie biorą kredyty na bezsensowne rzeczy, jak na przykład telefony – skomentowała.

Operacje plastyczne przynoszą sławę

Udane lub nie — operacje plastyczne mogą pomóc zyskać sławę lub ją zniszczyć. Coraz częściej można spotkać młode osoby, które chcą zaistnieć w mediach przez swoje operacje plastyczne — Kristin Kamenova nie jest jedyna, dużo mówi się też o „Żywym Kenie” czyli Rodrigo Alvesie, którego największym marzeniem było upodobnienie się do Kena. Do pary jest jeszcze „Żywa Barbie”, czyli Ukrainka Valeria Lukyanova. Niezliczone rzesze fanów lub ciekawskich śledzą życia „plastikowych celebrytów”.

Czy myślicie, że zaciągnięcie kredytu na operacje plastyczne to dobry pomysł? Czy według was takie zabiegi są potrzebne?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”34″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dieta cud. Ile kalorii spalamy podczas zbliżenia? Liczba was zaskoczy
  2. Drink o smaku ulubionej piosenki? Powstała specjalna maszyna
  3. Michał Szpak pokazał zdjęcie w samych majtkach. Seksowny?

źródło: papilot.pl, dailystar.co.uk