Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Korwin-Piotrowska wściekła po słowach Kaczorowskiej. „Zadufanie w sobie na poziomie choroby”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 06.06.2021 18:58

Korwin-Piotrowska wściekła po słowach Kaczorowskiej. „Zadufanie w sobie na poziomie choroby”

Karolina Korwin-Piotrowska
fot. East News/TRICOLORS

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu wpis, w którym pisała między innymi o „modzie na brzydotę”, a także o ruchu body positive. Słowa aktorki oburzyły Karolinę Korwin-Piotrowską, która skomentowała w ostrych słowach post jej autorstwa.

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się swoją refleksją na temat mody, która obecnie panuje w przestrzeni internetowej. Jej zdaniem w sieci bardzo modna jest teraz brzydota, a przyczyn tego upatruje się w chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, a także zbyt skrajnym pojmowaniu takich haseł jak #bodypositive.

Karolina Korwin-Piotrowska odniosła się do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na swoim profilu obszerny wpis. Gwiazda podzieliła się swoimi obserwacjami dotyczącymi trendów panujących obecnie w sieci. W jej opinii obecnie panuje moda na brzydotę:

[…] obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive napisała Agnieszka Kaczorowska.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

W dalszej części swojej wypowiedzi Kaczorowska wymieniła, co jej zdaniem jest właściwsze:

Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”? Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie”, jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? Nie rozumiem tego… ale rozumieć nie muszę – stwierdziła aktorka.

W świecie Instagrama również zapanowała na niektórych profilach moda na brzydotę. I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinny motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania – podkreśliła Kaczorowska.

Post aktorki zdziwił nie tylko jej obserwatorów, ale także osoby ze świata show-biznesu. Głos zabrała między innymi Maffashion, a także Karolina Korwin-Piotrowska, która podsumowała publikację aktorki w kilku zdaniach:

-Lata pracy edukatorów. Psychologów. Aktywistów. Z czasem i mediów. Lata pracy nad ludźmi wciskanymi w straszny schemat. Znane kobiety i mężczyźni pokazują nam, ze nie są idealni. Że życie i czas odciskają na nich piętno. Że nie ma ludzi doskonałych.[…] I teraz to. Celebrytka – zasięgi prawie 400 tysięcy, „ekspertka” śniadaniówek – opowiada krzywdzące kocopoły o „modzie na brzydotę”, o ruchu body positive. Że to brzydkie. Że ze „wspólnego błotka”. Zmęczone. Nieładne. Niezadbane. […] Przecież to jest zadufanie w sobie na poziomie niemal choroby. To jest szkodliwe.Niech to sobie piszą, ale niech mają świadomość, że docierają do wielu osób. I te osoby mogą ranićskomentowała.

Agnieszka Kaczorowska niestety nie odniosła się jeszcze do żadnego z komentarzy na temat jej publikacji.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Krowin-Piotrowska
Wyświetl ten post na Instagramie.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Instagram