Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Korwin-Piotrowska uderzyła w Dodę. Po jej wyjściu ze studia u Wojewódzkiego nie powstrzymywała się
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.10.2022 17:52

Korwin-Piotrowska uderzyła w Dodę. Po jej wyjściu ze studia u Wojewódzkiego nie powstrzymywała się

Karolina Korwin Piotrowska
fot. Instagram/ karolinakp

Ostatni wywiad Dody w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego odbił się niemałym echem w polskim show-biznesie. Teraz głos w sprawie zabrała dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska.

Wywiad Dody w programie Kuby Wojewódzkiego nie do końca przebiegł po myśli gospodarza show. Piosenkarka opuściła studio po zaledwie dwudziestu minutach nagrań, a to wszystko z powodu nieodpowiednich pytań, jakie zadawał jej dziennikarz.

Karolina Korwin-Piotrowska porównała zachowanie Dody do swojego sprzed kilku miesięcy

Gwiazda zabrała głos w sprawie głośnego wywiadu Dody w podcaście „Wojewódzki&Kędzierski”. Wokalistka przyszła do programu w celu promowania swojej najnowszej płyty, tymczasem dziennikarz zaskoczył ją pytaniami na temat jej życia osobistego i skandali sprzed kilkunastu lat.

Kuba Wojewódzki poruszył w rozmowie między innymi wątek byłego męża piosenkarki Emila Stępnia oraz temat jej bójki sprzed lat z Agnieszką Woźniak-Starak. Urażona pytaniami wokalistka po prostu wstała i opuściła studio nagraniowe. Pozostała w siedzibie Onetu jeszcze przez kilkanaście minut, ale gdy żaden z prowadzących do niej nie przyszedł, ta po prostu wyszła z budynku i udała się na kolejny wywiad.

Teraz zachowanie gwiazdy postanowiła skomentować Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka porównała tę sytuację do własnego wyjścia z talk-show Kuby Wojewódzkiego.

Karolina Korwin-Piotrowska szczerze o zachowaniu Dody u Wojewódzkiego

Dziennikarka udostępniła na swoim Instagramie zrzut ekranu przedstawiający jeden z artykułów opowiadających o zachowaniu Dody. W opisie nawiązała do tego, przy okazji przypominając swoją sytuację z Wojewódzkim sprzed kilku miesięcy. W nieco szyderczy sposób sparafrazowała powiedzonko Dody, pisząc, że „królowa wyjść z wywiadów jest tylko jedna”.

Karolina Korwin-Piotrowska miała na myśli swoje „wyjście” z show popularnego dziennikarza. Jakiś czas temu w sieci furorę zrobił fragment odcinka, w którym dziennikarka dobitnie powiedziała prowadzącemu, co o nim myśli i opuściła studio jego programu. Później jednak okazało się, że cała sytuacja była tylko ustawioną sensacją na potrzeby promocji tego epizodu. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Wiśniewski ostro skomentował występ uczestniczki w TTBZ. Jurorzy nie wierzyli w to, co mówi. „Wiem, że to przykre”