Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koniec konfliktu na linii Filipek – Bedoes? Zaskakujące informacje
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 26.01.2023 20:07

Koniec konfliktu na linii Filipek – Bedoes? Zaskakujące informacje

Bedoes schudł
instagram.com @bedoes2115

Konflikt pomiędzy tymi dwoma raperami był jednym z najgłośniejszych w ostatnich latach w świecie rapu. Teraz okazuje się, że „Filipek” oraz „Bedoes” po wielu miesiącach beefu pogodzili się.

Eskalacja konfliktu miała miejsce, gdy „Bedoes” zadzwonił na program „Face 2 Face” organizowany przez federację Fame MMA przed walką „Filipka” z Amadeuszem „Ferrarim” jeszcze w 2021 roku.

Konflikt Bedoesa z Filipkiem

Panowie niemal przy każdej okazji wbijali sobie szpilki. Telefon na „Face 2 face” zdaniem wielu obnażył prawdziwą twarz „Bedoesa„, który wtedy bardzo mocno „najechał” na swojego wroga.

Zdaniem fanów tym telefonem „Bedoes” pokazał, że jest sztuczny i wartości o których mówi na co dzień są wymyślone. Od tamtej pory jednak pomiędzy panami panowała raczej cisza medialna.

Bedoes i Filipek pogodzeni

Niedawno doszło jednak do sytuacji, którą Filip określił mianem „cudu pod Groszkiem”. Panowie przypadkowo spotkali się w Warszawie i porozmawiali ze sobą. Marcinek mieszka we Wrocławiu, stąd miano cudu.

Filipek” dodał, że rozmowa zakończyła się podaniem sobie ręki przez obu panów. Da fanów jest to mocno zaskakująca sytuacja, ponieważ nic nie wskazywało na to, że między raperami dojdzie do zgody.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. High League ogłasza kolejną gwiazdę szóstej gali. Będzie debiut w MMA
  2. Nitrozyniak chce wrócić do publikacji filmów. Ma na to plan
  3. Andziaks przekazuje suknię ślubną na WOŚP. Szczytny cel

 

 

Tagi: bedoes Filipek