Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Koncert kolęd w TVP. Na scenie same gwiazdy, na scenie pojawi się Natalia Kukulska, Cleo, Kamil Bednarek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.12.2021 09:41

Koncert kolęd w TVP. Na scenie same gwiazdy, na scenie pojawi się Natalia Kukulska, Cleo, Kamil Bednarek

TVP
fot. materiały własne

W tak wyjątkowy dzień jak Wigilia, każda ze stacji telewizyjnych prześciga się, by zaproponować swoim widzom jak najciekawszą ofertę. Aby podkreślić niezwykłość 24 grudnia, wiele programów ma tematykę świąteczną. Nie inaczej jest w TVP, która planuje wyemitować naprawdę szalone koncerty.

Telewizja Polska postawiła dziś na programy o tematyce religijnej lub bożonarodzeniowej. Niektóre z nich mogą spodobać się wielu osobom, jak koncerty kolęd, które z powodzeniem można puścić jako podkład do gotowania barszczu lub pakowania prezentów.

TVP: koncert kolęd z największymi gwiazdami polskiej muzyki

Telewizja Polska rozpocznie kolędowanie już o godzinie 13:10. Wtedy stacja pokaże koncert z 2020 roku „Gdy się Chrystus rodzi… – kolędy na Jasnej Górze”.

Największe gwiazdy polskiej muzyki zaśpiewali na nim kolędy i pastorałki. W wydarzeniu wzięli udział: Stanisława Celińska, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Olga Bończyk i Łukasz Zagrobelny.

Szczególna gratka czeka jednak widzów TVP1 o godzinie 15:05. Wtedy widzowie stacji będą mogli obejrzeć nowy koncert świąteczny, na którym kolędy zaśpiewa sama śmietanka polskiej sceny muzycznej.

O 15:05 na TVP1 zostanie wyemitowany program „Dzień dziś wesoły… – koncert kolęd w bazylice katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Pelplinie”.

Świąteczne piosenki wykonają: Cleo, Alicja Szemplińska, Aleksandra Kurzak, Natalia Kukulska, Piotr Cugowski, Rafał Brzozowski, Kamil Bednarek, Janek Traczyk oraz Chór Chłopięcy z Poznania. Widowisko prowadzi Aleksander Sikora, a muzykom będzie towarzyszyć orkiestra pod dyrekcją Janusza Stokłosy.

Zwiastun koncertu poniżej – zobacz film:

Źródło: telemagazyn.pl, Jastrząb Post, vod.tvp.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna
    2. Kim jest była żona Żory Korolyowa? Z matką swojej córeczki rozwiódł się kilka lat temu
    3. Beata Kozidrak zmieniła fryzurę. Zaskakujące, jak wygląda po metamorfozie
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"