Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolor oczu zdradza kim naprawdę jesteś. Zielone? Niebieskie? Brązowe? Totalne zaskoczenie
Karina Sulich
Karina Sulich 30.01.2020 14:12

Kolor oczu zdradza kim naprawdę jesteś. Zielone? Niebieskie? Brązowe? Totalne zaskoczenie

kolor oczu
Fot. Dr. House logo

Kolor oczu jest w stanie powiedzieć o nas naprawdę wiele. Barwa naszej tęczówki zdradza, kim jesteśmy. Jeżeli w to nie wierzysz, możesz się mocno zaskoczyć! Zobacz, co twoje oczy mówią o twoim wnętrzu i poznaj całą prawdę na swój temat. Jesteśmy przekonani, że niektóre fakty zadziwią nawet ciebie.

Nie bez powodu mówi się, że w oczach odbija się dusza człowieka. Oczywiście, łatwo wyczytać z nich emocje takie jak szczęście, smutek, strach czy zakłopotanie, ale okazuje się, że można dowiedzieć się z nich o wiele więcej! Nasz kolor oczu mówi o nas wszystko. Jeżeli w to nie wierzysz, sprawdź sama.

Kolor oczu to prawdziwa skarbnica wiedzy

Kolor oczu mówi o nas całkiem sporo, co zostało udowodnione podczas badań przeprowadzonych przez naukowców z CyberPulse z Los Angeles. W ankiecie wzięło udział 1016 kobiet w przedziale wiekowym od 16 do 35 lat, a wyniki dowiodły, że oczy sporo zdradzają na temat naszego charakteru. Zielone, niebieskie, piwne, brązowe a może czarne? Który kolor oczu ma najlepsze cechy?

Kolor oczu a charakter

Jakie cechy charakteru ma poszczególny kolor oczu? Przekonaj się, co mówi o tobie twoja tęczówka!

Brązowe oczy

Posiadacze brązowych oczu to ludzie mili, towarzyscy, ciepli i godni zachowania. Na pierwszym miejscu zawsze stawiają rodzinę, przyjaźń i budowanie więzi społecznych. Osoby o brązowych oczach są bardzo otwarte i szybko nawiązują nowe kontakty.

Piwne oczy

Osoby o tym kolorze tęczówki są odważne, zdeterminowane i skupione. Mają duże poczucie własnej, wewnętrznej siły, ale bywają czasem samolubne, kiedy przychodzi im dążyć do własnych celów.

Czarne oczy

Czarnookie osoby są bardzo impulsywne, odważne i drapieżne. Często są niestabilne, a jedyne co je pochłania to ich pasja. Posiadacze czarnych tęczówek to urodzeni liderzy, którzy dokładnie wiedzą czego chcą od życia i w jaki sposób to osiągnąć.

Niebieskie oczy

Niebieski kolor oczu świadczy o niezwykłej odwadze i charyzmie. Niebieskookie osoby to sentymentaliści, ale też ludzie, którzy są najbardziej odporni na niesprzyjające środowisko. Mają w sobie coś z dowódców, przez co czasami nieświadomie biorą udział w niezdrowej rywalizacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kolor oczu

Kolor oczu zdradza całą prawdę o nas samych.

Kolor oczu

Tęczówka jest skarbnicą wiedzy o człowieku.

Kolor oczu

Oczy są zwierciadłem duszy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: już jutro do Polski dotrą primery koronawirusa
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Siostra Barbary Kurdej-Szatan jest przepiękna. Gwiazda pokazała ich nowe zdjęcia
  4. Nastolatka nałożyła na swój tatuaż pomarańczowy cień. Po chwili nie mogła uwierzyć własnym oczom
  5. Znaki zodiaku, które mają najwięcej wad. Życie z nimi jest wyjątkowo trudne
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

Źródło: kraj.life

Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego