Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Kochani, pierzcie swoje brudy w domu”. Kajra i Sławomir zaczęli się „spierać” podczas koncertu na żywo
Martyna Pałka
Martyna Pałka 05.08.2022 23:51

„Kochani, pierzcie swoje brudy w domu”. Kajra i Sławomir zaczęli się „spierać” podczas koncertu na żywo

Sławomir
Kadr z transmisji koncertu Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas dzisiejszego Disco Hit Festivalu. W pewnym momencie Sławomir zaczął „kłócić się” ze swoją żoną na scenie. Upominać ich musiała sama prowadząca.

Sławomir i Kajra są jednymi z największych gwiazd muzyki disco polo. Zakochani pojawili się na scenie podczas dzisiejszego wydarzenia telewizji Polsat. W pewnym momencie zaczęli rozmawiać na żywo o bardzo intymnych problemach.

Sławomir i Kajra „pokłócili się” na scenie

Autor hitu „Miłość w Zakopanem” i jego żona byli gośćmi podczas dzisiejszego Disco Hit Festivalu w Kobylnicy. Po wykonaniu jednej z ich piosenek prowadząca wydarzenie przypomniała, że obchodzimy dziś Dzień Bielizny. Zabawny wokalista wyznał, że gdyby wiedział o tym wcześniej, to założyłby ją na siebie.

Na słowa gwiazdora zareagowała jego żona, która spróbowała przywołać go do porządku. Niestety, piosenkarz nie zamierzał tak szybko zakończyć tego tematu i wyznał, że jego ukochana zawsze narzeka na pranie po zakończonych koncertach. Kajra nie pozostawiła tych słów bez komentarza.

-Ale Sławomir, w naszym domu to Ty zawsze robisz pranie — wyznała piosenkarka.

Po chwili prezenterka z przymrużeniem oka upomniała wokalistów i poprosiła ich o załatwianie prywatnych spraw w domowym zaciszu.

Kochani pierzcie swoje brudy w domu — wyznała prowadząca Disco Hit Festival.

Disco Hit Festival: Kto pojawił się na scenie?

Disco Hit Festival to wydarzenie obowiązkowe dla każdego fana muzyki disco polo. Już dziś na scenie w Kobylnicy pojawią się największe polskie gwiazdy, aby wspólnie z widzami świętować 30-lecie tego gatunku muzycznego. Na scenie nie zabrakło takich gwiazd, jak Shazza, zespołów: Boys czy Bayer Full.

Wydarzenie można oglądać na antenie telewizji Polsat, Disco Polo Music oraz POLO TV.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kajra już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania. Żona Sławomira pokazała zaskakujące zdjęcie
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski