Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobiety, które uwielbiają objętość, czyli sztuczne rzęsy w wersji russian volume
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 27.09.2019 15:32

Kobiety, które uwielbiają objętość, czyli sztuczne rzęsy w wersji russian volume

Kobiety
twitter.com @doddleoddle

Kobiety marzą o wachlarzu długich, gęstych i zachwycających rzęs. Zgodzicie się? Jednak nasze dzisiejsze bohaterki zdecydowanie zapomniały czym jest umiar. Objętość uwielbiają do stopnia, że zdecydowały się na aplikacje sztucznych rzęs, metodą, która na wschodzie wywołują furorę. Mowa tu o russian volume.

Maskara to jeden z tych kosmetyków, bez którego większość pań nie wyobraża sobie życie. Ogromnym ułatwieniem okazuje się założenie sztucznych rzęsek. Dzięki temu rano oszczędzamy mnóstwo czasu, a efekty są zachwycające. Wiadome jest, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. A kobiety są w stanie zrobić wszystko, aby ich włoski były jeszcze bardziej widoczne.

Kobiety pokochały objętość XXL na swoich rzęsach

Co więcej, miłość ta nosi nawet swoją nazwę. Chodzi oczywiście o russian volume. Metoda ta rozkochała w sobie kobiety na całym świecie.

Kobiety

Kobiety pokochały metodę Russian Volume.

Przy takiej aplikacji rzęs chodzi przede wszystkim o to, aby osiągnąć maksymalną gęstość i długość. Niektórym efekt taki może wydawać się przerysowany i karykaturalny, jednak nasze bohaterki zupełnie się z tym nie zgadzają. Wyznają bowiem zasadę im więcej, tym lepiej. To zaszczytne miano również nie jest kwestią przypadku. To przecież właśnie na Wschodzie rozpoczęła się moda na imponujące wachlarze na powiekach.

Czy faktycznie więcej, oznacza lepiej?

Otóż jest to kwestia sporna. Aplikacja kilku rzęs jednocześnie szczególnie przypadnie do gustu Paniom, które nie boją się odważnych rozwiązań, a wywołanie piorunującego wrażenia jest dla nich kluczowe.

-Są wygodne, pozwalają zaoszczędzić rano czas, wyglądasz świetnie nawet bez makijażu i możesz zapomnieć o maskarze nawet na 4-6 tygodni- czytamy zachwalające opinie na portalu fabiosa.com.

A wy co o tym sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kobiety

W przypadku tej metody więcej znaczy lepiej.

Kobiety

Objętość XLL to dla nich podstawa. Najważniejsze by oprawa oka była widoczna z daleka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  4. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  5. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  7. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?