Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do lekarza. Nie mieści się w głowie, co zrobił z jej brzuchem, nie było innego wyjścia
Kinga Majewska
Kinga Majewska 07.09.2020 09:20

Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do lekarza. Nie mieści się w głowie, co zrobił z jej brzuchem, nie było innego wyjścia

kobieta
Fot. youtube.com/Liam Muckleston

Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala, gdzie jak się okazało, miała mieć zrobione cesarskie cięcie ze względu na złe ułożenie dziecka. Mąż kobiety udostępnił w Internecie nagranie, jak lekarz w zaledwie kilka minut zmienia ułożenie dziecka, by ta mogła urodzić w naturalny sposób. To, co zrobił, jest niesamowite!

Kobieta na nagraniu nie martwi się tym, co zaraz się wydarzy. Widać, że przyszła mama całkowicie zaufała swojemu lekarzowi. To nagranie przechodzi ludzkie pojęcie.

Kobieta urodzi naturalnie

Przyszła mama trafiła do szpitala przed porodem, gdzie miała robione USG. Jak się okazało, jej dziecko przybrało ułożenie pośladkowe, przez które kobieta nie mogłaby urodzić naturalnie, gdyż stanowiłoby to zagrożenie zarówno dla niej jak i dziecka.

Do sieci trafiło nagranie opublikowane przez przyszłego tatę, który pokazuje od początku do końca nieinwazyjny zabieg, który wykonał na kobiecie lekarz. W zaledwie kilka minut ekspert pomógł dziecku obrócić się w brzuchu matki.

  1. Iza: ”Od lat sprzątam u bogaczy, zdradzę wam ich największy sekret. Wszyscy robią rzecz, która wywołuje u mnie mdłości”
  2. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?

Mity o cesarskim cięciu

W tym wypadku lekarz stwierdził, że kobieta może urodzić naturalnie i postanowił zmienić ułożenie pośladkowe dziecka na to prawidłowe. Nie każda przyszła mama może sobie jednak na to pozwolić, choć bardzo by chciała.

W sieci krąży wiele mitów o cesarskim cięciu, które mogą przestraszyć kobiety przed tym zabiegiem. Należy jednak pamiętać, że wiele z nich jest nieprawdą, a najlepsze informacje możemy uzyskać od lekarza prowadzącego ciążę. Cesarka nie jest niczym wstydliwym, o czym wspomniał ostatnio Rafał Maserak.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

kobieta

Kobieta zaufała swojemu lekarzowi.

kobieta

Mężczyzna zmienił pozycję dziecka.

To nagranie jest niesamowite!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  2. Dotyczy setek ludzi, niebezpieczeństwo. Pilna wiadomość dla Polaków
  3. Anna Kalczyńska schudła 10 kg i zupełnie zmieniła fryzurę. Co za metamorfoza, wygląda obłędnie
  4. Rafał i Gabriel przetrwali milczenie i ujawnili prawdę o odejściu z „Królowych życia”. Widzowie będą załamani
  5. Emilia Komarnicka jest w ciąży. Gwiazdorska para ”Na dobre i na złe” nie posiada się ze szczęścia
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: webniusy.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania