Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
Kinga Majewska
Kinga Majewska 07.08.2020 14:55

Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze

kobieta
Fot. facebook.com/kendrahdamis/

Kobieta pochodząca z Akron w Ohio opublikowała w mediach społecznościowych bardzo nietuzinkową sesję zdjęciową. Na fotografiach widzimy Emily Mueller w zaawansowanej ciąży, pozującą z wieloma tysiącami pszczół. Internauci nie stronili od negatywnych komentarzy rzucanych w stronę kobiety, która musiała zmierzyć się z konsekwencjami.

Kobieta od lat zajmuje się pszczelarstwem. Jak sama poinformowała swoich czytelników w mediach społecznościowych, ta pasja pozwoliła jej zapomnieć o przykrej przeszłości. Okazało się, że Emily kilkukrotnie poroniła.

Kobieta w ciąży pozuje z pszczołami

Emily Mueller po publikacji niezwykłych fotografii od razu wytłumaczyła, skąd pojawił się pomysł na zdjęcia. W ten sposób chciała oddać cześć każdemu życiu, które rodzi się na tym świecie. Mimo że kobieta nie miała łatwej przeszłości, to właśnie pszczelarstwo ją uratowało.

Nie zważając na negatywne komentarze Internautów, którzy zarzucali przyszłej mamie, że zachowuje się lekkomyślnie, Emily broniła swoich ukochanych pszczół.

  1. Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała radosną nowinę. Fani oszaleli ze szczęścia, zewsząd płyną gratulacje
  2. Śmierć w „Na Wspólnej”. Tragiczne okoliczności rozstania z jedną z bohaterek

Urodziła martwe dziecko

Kobieta wraz z mężem czekali, aż na świat przyjdzie ich czwarte dziecko. Lada moment ich duża rodzinka miała powitać tak bardzo wyczekiwanego malucha. Nietuzinkowe zdjęcia miały tylko upamiętnić wspaniały okres ciąży.

Niestety, ale sprawdził się najgorszy scenariusz tej rodziny. Synek Emily urodził się martwy – z informacji wynika, że miało to związek z trudnościami w krzepliwości krwi dziecka. Ciężko wyobrazić sobie, co przeżywała kobieta. Całe szczęście nadal ma pasję, która pomaga jej w trudnych chwilach. Swoją wzruszającą historię opisała na Facebooku – dopiero wtedy inni zrozumieli jej podejście.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta

Kobieta opublikowała nietuzinkową sesję w mediach społecznościowych.

kobieta

Internauci zarzucali jej lekkomyślność.

kobieta

Emily mimo wszystko broniła swojej pasji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
  2. Największy sekret Kingi Dudy ujawniony. Ukrywała go do samego końca, wszyscy dowiedzieli się przypadkiem
  3. Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie
  4. Dziadek zadzwonił na policję i powiedział, że popełni samobójstwo. Na miejscu zdarzenia policjanci znaleźli list
  5. Przewidujemy ekstremalny szturm na Biedronkę. Wszystko przez 12+12, tłumy przy kasach są niemal pewne

Źródło: webniusy.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?