Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest partner Klaudii Halejcio? Aktorka skomentowała doniesienia
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 28.04.2019 18:54

Kim jest partner Klaudii Halejcio? Aktorka skomentowała doniesienia

Klaudia Halejcio: partner
instagram.com @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio: partner przyniósł jej szczęście. Aktorka skomentowała pogłoski dotyczące nowego związku. Mimo iż stara się chronić swoją prywatność, a na portalach społecznościowych próżno szukać jej zdjęć z obecnym wybrankiem, komentarz gwiazdy w tej sprawie mówi wszystko! Jak młoda aktorka odniosła się do tych doniesień? Czy naprawdę jej serce jest zajęte?

W ciągu ostatnich lat o Klaudii Halejcio zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą jej udziału w programie Taniec z Gwiazdami oraz burzliwego związku z jednym z tancerzy, Tomaszem Barańskim. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach. Czy gwiazda w końcu spotkała miłość swego życia?

Klaudia Halejcio: partner uszczęśliwia aktorkę

O związku aktorki z tajemniczym mężczyzną mówi się już od długiego czasu. Fani zastanawiają się, czy sfera uczuciowa ich idolki ma się dobrze. Gwiazda, zapytana o to, z kim wybiera się na wakacyjny wyjazd, odpowiedziała jednoznacznie:

– Z osobą, która jest mi bliska. Faktycznie ktoś pojawił się w moim życiu, ale tu postawię kropkę. Jestem bardzo szczęśliwa. – powiedziała aktorka.

W wywiadzie dla portalu przeambitni.pl Klaudia Halejcio zapytana o tajemniczego mężczyznę ze zdjęć paparazzi odpowiedziała:

– Jest to coś czym nie chciałabym się dzielić. Jest to coś czym chciałabym się cieszyć tylko sama. – powiedziała lakonicznie aktorka.

Niestety, wciąż trudno jest określić, kim jest tajemniczy partner celebrytki. Pomimo szerokiego zainteresowania mediów, nie zdecydowała się na ujawnienie tożsamości ukochanego – jak podaje portal przeambitni.pl nowy partner aktorki najprawdopodobniej jest prawnikiem.

Czym zajmuje się Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio to nie tylko aktorka, ale również ambasadorka kilku marek. Brała udział w kampaniach dla firmy Carpisa, Capitan Jack czy Nivea.

W 2016 roku mogliśmy obserwować ją na wielkim ekranie w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Gwiazda wystąpiła wśród czołowych polskich aktorów, takich, jak: Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, czy Alicja Bachleda-Curuś.

Klaudia Halejcio: partner celebrytki wciąż pozostaje wielką zagadką, jednak jej komentarz w tej sprawie nie pozostawia wątpliwości. Aktorka jest zakochana. Życzymy parze samych pięknych chwil!

Zobacz zdjęcia:

Klaudia Halejcio: partner

Klaudia Halejcio (28 l.) to młoda polska aktorka. Sławę przyniosły jej takie produkcje jak Hotel 52, Last Minute oraz Wkręceni 2.

Klaudia Halejcio: partner

W filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, wystąpiła u boku Macieja Zakościelnego.

Klaudia Halejcio: partner

Przez jakiś czas gwiazda była związana z Tomaszem Barańskim- tancerzem w programie Taniec z Gwiazdami. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu…

Klaudia Halejcio: partner

Serce aktorki nie pozostało jednak wolne na długo. Doniesienia o domniemanym partnerze aktorki obiegły cały internet.

Klaudia Halejcio: partner

Komentarz aktorki wyraźnie wskazuje, że jest ona szczęśliwie zakochana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magdalena Cielecka i inne gwiazdy odpowiadają na cenzurę w Muzeum Narodowym. „No tylko w łeb”
  2. To, co właściciele zrobili dla swojego kota, rozczuliło miliony osób. Niewielu by się na to zdobyło
  3. Julia Wieniawa jest chora? Gwiazda zauważyła u siebie niepokojące objawy

Źródła: jastrzabpost.pl; youtube.com; instagram.com