Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Gwiazda „Klanu” zaliczyła spektakularną wpadkę. Włosy, makijaż, a na koniec biust
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 25.08.2019 19:01

Gwiazda „Klanu” zaliczyła spektakularną wpadkę. Włosy, makijaż, a na koniec biust

instagram.com/aldona_orman

Klan: gwiazda serialu zaliczyła poważną wpadkę. Seksowna aktorka znana jest ze swoich odważnych stylizacji i chwalenia się swoimi atutami, których bez wątpienia ma wiele, ale tym razem przesadziła. Nikt się tego nie spodziewał. Na ramówce TVP zawrzało, a portale rozpisują się na temat spektakularnej porażki.

Aldona Orman to polska aktorka, która najbardziej rozpoznawalna jest dzisiaj dzięki roli Barbary Mileckiej w serialu Klan. Piękna aktorka pomimo wieku zachwyca świetną sylwetką i gęstymi blond włosami. Na usta pchnie się „polska Pamela Anderson”. W swoich stylizacjach zazwyczaj podkreśla swoje atuty, nic w tym dziwnego, aktorka ma czym się pochwalić. Jednak jej ostatni look na ramówce TVP wywołał sporo komentarzy, niestety większość negatywnych.

Gwiazda serialu Klan zaliczyła poważną wpadkę

Aldona Orman pokazała się na ramówce TVP w dość kusej sukience o wątpliwych walorach estetycznych. Błyszczący materiał, marszczący się przed kolanami optycznie zniekształca zgrabne nogi aktorki.

Ponadto jedno, dość szerokie ramiączko, przypomina raczej barokową atłasową firanę przerzuconą przez ramię, co nie gra z delikatną słowiańską urodą gwiazdy serialu Klan.

Jednak najwięcej komentarzy wywołał dekolt Aldony Orman. Mocno ściśnięte piersi wyglądały nienaturalnie, choć niewątpliwie są wielkim atutem aktorki.

Na szczęście nie jest tak źle. Delikatny makijaż i fryzura niczym Lana Del Rey ratują gwiazdę. Nie sposób nie przyznać, że Aldona Orman to naprawdę przepiękna aktorka.

Kim jest Aldona Orman?

Aldona Orman to polska aktorka filmowa i teatralna. Ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim filii PWST we Wrocławiu. Od 2012 roku gra w serialu TVP Klan.

Znana jest również z filmów takich, jak: Quo Vadis, Wojna żeńsko-męska czy Ultraviolet. Wystąpiła również w głośnym serialu Ślepnąc od świateł.

Od wielu lat jest partnerką bydgoskiego biznesmena Edmunda Boruckiego, z którym ma 11-letnią córkę.

Wpadka gwiazdy serialu Klan zobacz zdjęcia:

klan

Gwiazdy serialu Klan na ramówce TVP. Stylizacja Aldony Orman pozostawia wiele do życzenia.

klan

Trudno uwierzyć, że aktorka ma 51 lat! Wygląda naprawdę świetnie.

klan

Patrząc na Aldonę Orman na tym zdjęciu trudno nie mieć przed oczami Pameli Anderson ze Słonecznego Patrolu.

klan

Pomimo wpadki aktorki na ramówce TVP trudno jej nie wybaczyć. Nawet w średnio udanej stylizacji Aldona Orman dalej pozostanie jedną z piękniejszych polskich aktorek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  3. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  4. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  5. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało