Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tomasz Stockinger pilnie trafił do szpitala. Stan głównego aktora „Klanu” ma być poważny
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 10.02.2020 15:45

Tomasz Stockinger pilnie trafił do szpitala. Stan głównego aktora „Klanu” ma być poważny

klan
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Klan: uwielbiany przez telewidzów TVP Tomasz Stockinger trafił do szpitala. Jego stan ma być poważny. Wstępne doniesienia wskazują, że nagłe pogorszenie stanu zdrowia aktora mogło być wywołane kłopotami z sercem. Produkcja kultowego serialu podkreśla, że aktor odgrywa główną rolę, a jego nieobecność siłą rzeczy musi wpłynąć na scenariusz.

Tomasz Stockinger zmaga się z problemami zdrowotnymi. Zgodnie z ustaleniami Faktu aktor na ten moment przebywa w szpitalu. Jego stan określony został jako poważny. Na razie nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną pogorszenia stanu zdrowia. Co dalej z uwielbianą postacią doktora Lubicza? Fani są wyraźnie zaniepokojeni.

Klan: Tomasz Stockinger przebywa w szpitalu

Dziennikarze Faktu już w trakcie premiery filmu 365 dni dostrzegli nieobecność Tomasza Stockingera, który wciela się w postać ojca głównej postaci, Laury. Wyraźnie zdezorientowani postanowili nieco bliżej przyjrzeć się całej sytuacji. Okazuje się, że uwielbiany przez widzów TVP, seriali doktor Lubicz trafił do szpitala.

Na ten moment nie wiadomo, jaka jest przyczyna jego nagłego pogorszenia stanu zdrowia. Wstępne doniesienia dziennika wskazują, że mogły być spowodowane kłopotami z sercem.

– Nie będę udzielał żadnych informacji, bo choruję i muszę odpoczywać w szpitalu – powiedział dziennikarzom Faktu Tomasz Stockinger.

  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w ciąży? Tygodnik potwierdza radosne doniesienia
  2. Nastoletnia matka rzuciła się z budynku szpitala. W ramionach trzymała 5-miesięczne dziecko

Czy doktor Lubicz zniknie z Klanu?

Przypomnijmy, że Tomasz Stockinger od samego początku istnienia serialu Klan odgrywa w nim główną rolę. Jego każdorazowa nieobecność na planie zmusza produkcję do zmian w scenariuszu.

– (…) W związku z tym, że obecnie przebywa na badaniach lekarskich, grany przez niego Paweł Lubicz wyjedzie na ten czas za granicę – powiedziała Faktowi Anna Wiejowska z biura prasowego serialu.

Przypomnijmy, że aktor gra w serialu od 1997 roku. To zupełnie zrozumiałe, że fanatycy Klanu nie są w stanie wyobrazić sobie produkcji bez niego.

Redakcja Lelum.pl życzy jak najszybszego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Klan

Klan: serialowy doktor Lubicz przebywa w szpitalu.

Klan

Jego stan określany jest jako poważny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Ser, który zrobisz w domu w 20 minut. Potrzebne ci są tylko 3 składniki
  4. 22-latka przyszła do lekarza z siniakami. Było już za późno by jej pomóc, druzgocąca diagnoza
  5. Dominika Gwit pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Autorem jest uwielbiany aktor
  6. Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję

Źródło: plotek.pl