Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ojciec Kingi Preis opuścił rodzinę, gdy była mała? Aktorkę wychowała mama
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 16.03.2019 16:23

Ojciec Kingi Preis opuścił rodzinę, gdy była mała? Aktorkę wychowała mama

kinga preis: ojciec
fot. instagram.com @tvn.pl

Kinga Preis: ojciec gwiazdy opuścił ją, gdy była mała? Aktorce z pewnością nie było łatwo dorastać bez ojca. Na szczęście mogła liczyć na swoją ukochaną mamę, z pomocą której wyrosła na silną i samodzielną kobietę. Kim był tata znanej aktorki? Czy to po nim odziedziczyła talent artystyczny?

Jest jedną z najwybitniejszych aktorek w naszym kraju. Chociaż zawsze pogodna i uśmiechnięta, nie zawsze miała łatwo w życiu. Kinga Preis: ojciec artystki zniknął z jej życia, kiedy była jeszcze małą dziewczynką – takie informacje podaje portal wp.pl, który dotarł do wspomnień aktorki z tego bolesnego okresu. Jak wspomina dorastanie w domu pozbawionym mężczyzny? Słowa Kingi Preis dają do myślenia.

Kinga Preis: ojciec opuścił rodzinę, kiedy była mała? Kim był Rinaldo Preis?

Jak informuje portal wp.pl, ojcem Kingi Preis był znany skrzypek Rinaldo Preis. Mężczyzna wyjechał do pracy w NRD, by robić karierę w miejscowym Teatrze Muzycznym. Niestety, ponieważ Rinaldo długo nie wracał, matka przyszłej aktorki straciła cierpliwość i wystąpiła o rozwód.

Co najgorsze, mężczyzna zmarł dwa lata później. Przez to nie miał okazji spróbować naprawić relacji z córką, która dziś niezbyt dobrze pamięta swojego tatę.

– Widzę go jak przez mgłę. Zostały mi pojedyncze obrazki, które przechowuję w pamięci. No i zdjęcia, z których patrzy na mnie przystojny mężczyzna. […] Wiadomość o tym, że go nie zobaczę, mocno przeżyłam. Ale nie szukałam jego grobu, bałam się, że sprawię mamie przykrość. Dotąd nie wiem, gdzie jest pochowany. – cytuję Kingę Preis portal wp.pl.

Na szczęście Kinga Preis zawsze mogła liczyć na miłość i opiekę ze strony mamy. Niestety, w pojedynkę nie było jej zbyt łatwo. Jak podaje portal wp.pl, mama Kingi Preis musiała ciężko pracować, by utrzymać siebie i córkę. Obie kobiety wspierała także babcia aktorki. Wychowana w domu prowadzonym przez silne kobiety, gwiazda sama wyrosła na niezależną i świadomą siebie kobietę.

Co robi Kinga Preis?

Niedawno mieliśmy okazję oglądać Kingę Preis w roli prokurator Natalii Różańskiej w serialu TVN Pułapka. Wystąpiła także w komediodramacie Plan B. Co robi Kinga Preis poza planem filmowym?

Kinga Preis jest związana z operatorem Piotrem Borowcem. Parę dzieli dziewięcioletnia różnica wieku, jednak zupełnie im to nie przeszkadza. Borowiec i Preis doczekali się syna Antoniego. Oboje znakomicie się dopełniają i zgodnie stronią od wyjść na czerwony dywan i branżowe imprezy. Oprócz miłości łączy ich także silna przyjaźń.

Kinga Preis: ojciec był nieobecny w życiu aktorki, ale na szczęście zawsze mogła liczyć na mamę i babcię. Gdy dorosła, założyła kochającą rodzinę, a bliscy są dla niej najważniejsi.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kinga preis ojciec

Kinga Preis: ojciec aktorki zmarł, gdy była małą dziewczynką.

kinga preis ojciec

Za uśmiechem aktorki kryje się niezbyt wesoła przeszłość.

kinga preis ojciec

Kingą Preis opiekowała się mama i babcia, które dokładały wszelkich starań, by zapewnić dziewczynce wszystko, co najlepsze.

kinga preis ojciec

Kinga Preis: ojciec artystki był znanym muzykiem. Czy to po nim odziedziczyła swój piękny głos i świetny słuch?

kinga preis ojciec

Kinga Preis z synem Antonim. Uważacie, że są do siebie podobni?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Natalii Siwiec to wierna kopia mamy! Jest urocza
  2. Nowości HBO na marzec 2019. Premiery godne uwagi
  3. Syn Macieja Kurzajewskiego to prawdziwe ciacho! Jest zajęty?
  4. Makijaż na kaca. To dzięki kilku trickom będziesz znów przypominać człowieka

źródła: wp.pl, pomponik.pl