Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim są rodzice Tomka Karolaka? Powiedział o mamie: „Nosiła broń w torebce jak jakiś agent”
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 12.02.2019 12:39

Kim są rodzice Tomka Karolaka? Powiedział o mamie: „Nosiła broń w torebce jak jakiś agent”

Kim są rodzice Tomka Karolaka
Kadr z programu”Andrzej Sołtysik przedstawia”

Kim są rodzice Tomka Karolaka? Aktor przyznaje, że jego dzieciństwo nie należało do typowych. Zarówno jego mama, jak i tata pełnili bardzo niebezpieczny zawód. W jednym z wywiadów artysta powiedział o mamie: nosiła broń w torebce jak jakiś agent.

Karolak wspomina, że jego relacja z rodzicami nie należała do najłatwiejszych. Bliscy nie rozumieli, dlaczego ich syn chce zająć się tak niepoważną pracą. Wspomniał, że po latach są dla niego ogromnym wsparciem i ostoją. Kim są rodzice Tomka Karolaka?

Kim są rodzice Tomka Karolaka?

W wywiadzie dla Vivy! przeprowadzonym przez Dorotę Wellman, aktor wspominał swoje dzieciństwo i opowiedział o niezwykłym zawodzie, jaki pełnili jego rodzice:

– Byłem dzieckiem wojskowych. Miałem sielskie dzieciństwo, w tajnym bloku, w którym mieszkało trzydzieści parę rodzin. Rodzice służyli w tajnej jednostce, bo to były czasy napięć między Wschodem a Zachodem. Nasz tajny blok był pomalowany w maskujące pasy, żeby był niewidoczny w lesie. Jak rodzice mieli zabawę czy inne zajęcia, każdego z nas, maluchów, pilnował żołnierz. – mówił.

Tomasz Karolak prywatnie

Aktor przyznaje, że w domu panował ustalony porządek, a on sam, choć o krok od dojrzałości, musiał przestrzegać wielu zasad:

– W domu rzeczywiście była dyscyplina. Po przyjściu ze szkoły moim obowiązkiem było zmycie talerzy i odkurzenie mieszkania. Jak byłem w liceum, musiałem wracać do domu najpóźniej o 22.00. Byłem dużym, wyrośniętym facetem, nie trzeba było się o mnie bać, ale tak miało być. I już. – powiedział w rozmowie z magazynem Viva.

Okres buntu

47-letni Karol dodaje, że relacje z jego rodzicami nie zawsze były idealne. Zdarzyło się, że młody chłopak zdecydował się nawet na ucieczkę z domu!

– Nie było mnie dwa tygodnie. Moja mama odchodziła od zmysłów. A ja zamelinowałem się u koleżanki, której rodzice wyjechali za granicę. – wspomina.

Aktor przyznał, że jego stosunki z rodzicami często odbiegały od idealnych. Teraz gdy sam jest ojcem, najbliżsi są z niego niesamowicie dumni, będąc ogromnym wsparciem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim są rodzice Tomka Karolaka?

Tomasz Karolak to popularny polski aktor filmowy i teatralny.

Kim są rodzice Tomka Karolaka?

Kreowane przez niego postaci potrafią zarówno wzruszać, jak i bawić do łez.

Kim są rodzice Tomka Karolaka?

W wywiadzie udzielonym Dorocie Wellman, aktor wspomniał o swojej relacji z rodzicami i pełnionym przez nich zawodzie.

Kim są rodzice Tomka Karolaka

Ojciec dwójki dzieci wspomina, że jego dzieciństwo z jednej strony było niezwykle ciekawe, jednak w domu panowała duża dyscyplina.

Kim są rodzice Tomka Karolaka?

Karolak wspomina, że nie zawsze miał dobry kontakt z rodzicami, Na dany moment są mu bardzo bliscy i wiele im zawdzięcza.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak schudła Agnieszka Chylińska? Gwiazda zaskoczyła swoim szczerym wyznaniem
  2. Kim jest ojciec Doroty Szelągowskiej? Pokazała z nim zdjęcie i zachwyciła fanów
  3. Kim jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Osiągnął bardzo wiele i świetnie na tym zarabia
  4. Zarzucili Chodakowskiej, że sprzedała się TVP. Ewa odpowiada: „Jestem ponad podziałami”
  5. Ogromna burza na Wyspach! Książę William ZREZYGNOWAŁ z tronu
  6. TVP nagle WYRZUCA uwielbianego prowadzącego. Fani nie wiedzą co się dzieje

źródło: polki.pl, fakt.pl, viva.pl