Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim są córki Władimira Putina? W sieci krążą zdumiewające informacje na ich temat
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.02.2022 20:29

Kim są córki Władimira Putina? W sieci krążą zdumiewające informacje na ich temat

córki Władimira Putina
flickr.com/Global Panorama

Niewiele wiadomo o prywatnym życiu głowy Federacji Rosyjskiej. Były szef służb specjalnych nie pokazuje się w otoczeniu rodziny, a wszelkie wycieki na ten temat są natychmiast zduszane w zarodku. Jednak raz na jakiś czas do mediów trafiają informacje na temat aktywności tej czy innej córki Władimira Putina.

Był rok 2014, gdy świat obiegła wiadomość, że Władimir Putin rozstał się ze swoją żoną, Ludmiłą. Węzeł małżeński łączył ich przez ponad 30 lat, a w tym czasie na świecie pojawiły się kolejno: Maria i Jekatierina. Jest to jedyne potomstwo, do którego oficjalnie przyznał się przywódca, choć pewne źródła donoszą, że prawdopodobnie posiada także czwórkę dzieci z obecnego związku z Aliną Kabajewą.

Mówi się także o tajemnicy Jelizawiety Kriwonogich, córki Władimira Putina z nieprawego łoża. Dziewczyna miała przyjść na świat 18 lat temu, jako owoc romansu rosyjskiego przywódcy z niejaką Swietłaną, ubogą sprzątaczką, która w niewyjaśnionych okolicznościach wylądowała nagle w nieprzebranych luksusach.

Córki Władimira Putina są już dorosłe. Oto co o nich wiemy

Naturalne wydaje się, że dwie oficjalne córki Władimira Putina zajmują obecnie bardzo wysokie stanowiska naukowe. Jak podaje portal edziecko.pl, obie są wykształcone i biegle władają trzema językami. Choć od samego początku nie pokazują się u boku ojca, wiadomo, że mieszkają w Moskwie i odwiedzają głowę państwa dwa razy w miesiącu.

Maria Woroncowa-Faasen ma obecnie 37 lat i jest mężatką. Jej wybranek, Jorrit Faassen był holenderskim przedsiębiorcą, natomiast dziś zasiada w zarządzie Gazpromu, jako dyrektor ds. rozwoju biznesowego. W zeszłym roku wypłynęła informacja, że kobieta jest przedstawicielką Państwowego Medycznego Centrum Badawczego Endokrynologii.

Z kolei o rok młodsza, Jekatierina Tichonowa, została przedstawiona jako wicedyrektorka Instytutu Badań Matematycznych Układów Złożonych Moskiewskiego Uniwersytetu Państwowego.

Jednak najwięcej kontrowersji wzbudzają spekulacje wokół najmłodszej, nieoficjalnej córki Władimira Putina. Z Instagrama można wyczytać, że 18-letnia Jelizawieta mieszka prawdopodobnie wraz z matką, w penthousie w Monte Carlo. Choć niechętnie pokazywała twarz, ze zdjęć bił przepych i luksus. Dziewczyna z upodobaniem chwaliła się markowymi ciuchami i akcesoriami, opatrzonymi logiem Coco Chanel czy Louis Vuitton. Sytuację odmieniła dopiero zeszłoroczna afera, związana z wyciekiem „Pandora Papers”.

Od tamtego czasu na Instagramie córki Władimira Putina nie pojawił się już ani jeden post. Nakręciło to spiralę domysłów i sugestii, że za nagłym zamilknięciem dziewczyny stoi sam przywódca Rosji.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski udostępnił serię zdjęć swojej żony. Dramatyczny przekaz
  2. Mąż Barbary Kurdej-Szatan chciał kupić śpiwory. Nagłośnił to, co zobaczył w sklepie
  3. Pierwsza dama Ukrainy wydała kolejny komunikat. Zwróciła się do rodaków

Źródło: Fakt