Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim Kardashian w roli eksperta prezydenta Donalda Trumpa
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 31.05.2018 15:46

Kim Kardashian w roli eksperta prezydenta Donalda Trumpa

Donald Trump
unsplash.com/ Go to Samantha Sophia’s

Kim Kardashian to bez wątpienia królowa internetu, to właśnie ona zapoczątkowała modę na dzielenie się swoim całym życiem w sieci. Jej konto na Instagramie śledzi 106 milionów osób, a program Keeping up with the Kardashians to jedno z najsłynniejszych reality show.

Trudno uwierzyć, ale celebrytka została ekspertką prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Wczoraj została zaproszona do Białego Domu, aby podyskutować z prezydentem na temat reformy więziennictwa i systemu skazywania. Komentatorzy są zdziwieni, że Kim Kardashian ma w ogóle cokolwiek w tej sprawie do powiedzenia.

Kim Kardashian ekspertką Donalda Trumpa

Spotkanie zostało upamiętnione specjalną fotografią, którą pochwalił się prezydent Donald Trump na swoim Twitterze. Zarówno prezydent, jak i Kim Kardashian, zdali relację ze spotkania w swoich mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że są zadowoleni z efektów swoich rozmów.

– Świetne spotkanie z Kim Kardashian, rozmawialiśmy o reformie więziennictwa i wyroków – napisał tajemniczo Donald Trump na swoim Twitterze.

– Chciałabym podziękować prezydentowi Trumpowi za poświęcony czas dzisiejszego popołudnia. Mamy nadzieję, że prezydent udzieli prawa łaski Alice Marie Johnson, która odbywa wyrok dożywotniego więzienia za posiadanie narkotyków – napisała Kim Kardashian w swoich mediach społecznościowych.

Jak donoszą media, rozmowa miała trwać ponad dwie godziny. Głównym celem spotkania była sprawa Alice Marie Johnson, która została skazana za posiadanie narkotyków. Jej dożywotni wyrok wydaje się dla Kim Kardashian wyrokiem niesprawiedliwym i zbyt surowym, apelowała ona o akt łaski. Przez kuriozalny work kobieta miała spędzić w więzieniu już ponad 20 lat.

Co ciekawe, Kim Kardashian nigdy nie była sympatyczką Donalda Trumpa. W ostatnich wyborach deklarowała poparcie dla Hillary Clinton. Jej małżonek, Kanye West, nie kryje jednak sympatii dla prezydenta Donalda Trumpa. Myślicie, że Kim Kardashian zmieniła swoje poglądy?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła
  2. AFERA! Krychowiak i Glik POBILI SIĘ! „Weź, ku*wa, zamknij mordę!”
  3. Michał Szpak NAGO na portalu randkowym dla gejów! Jest jego komentarz
  4. Gwiazda polskiego „Big Brothera” zatrzymana przez antyterrorystów
  5. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud

źródło: o2.pl