Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego? Prawda o kobiecie zaskakuje, podjęła przełomową decyzję
Michał Fitz
Michał Fitz 23.04.2022 14:57

Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego? Prawda o kobiecie zaskakuje, podjęła przełomową decyzję

żona Ryszarda Rynkowskiego
TRICOLORS/East News

On jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, który wylansował wiele hitów, chociażby „Dziewczyny lubią brąz”. A kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego? Okazuje się, że to odważna i zdecydowana kobieta.

Z pewnością nie można nazwać jej typową małżonką gwiazdora. Swego czasu podjęła bowiem istotną decyzję, która ostatecznie przyniosła wyśmienite efekty.

Co robi żona Ryszarda Rynkowskiego?

Warto podkreślić, że obecna żona Ryszarda Rynkowskiego, Edyta, jest jego drugą wybranką. Pierwszą małżonką była Hanna, która niestety zmarła na raka piersi. Ze związku z nią wokalista ma córkę Martę. Po pewnym czasie od tej tragedii zdołał jednak znaleźć miłość u boku innej kobiety.

Jak twierdzi informator magazynu „Na Żywo”, Rynkowski chciał zapewnić swojej nowej miłości całkowity dobrobyt i nalegał, by ta nie podejmowała pracy, a jedynie zajmowała się domem, bo on jest w stanie o wszystko zadbać. Nie ma bowiem wątpliwości, ze zarobki artysty, szczególnie kilkanaście lat wstecz, mogły zapewnić dogodne życie dla całej rodziny. Jego małżonka nie zamierzała się jednak na to godzić.

Żona Ryszarda Rynkowskiego miała bowiem ambicje, by rozwijać swój własny biznes. Jak się okazuje, założyła wraz ze wspólnikiem agencję nieruchomości, która dziś naprawdę dobrze prosperuje i znacząco wspomaga budżet domowy. Można przypuszczać, że szczególnie w obecnych realiach na rynku mieszkaniowym jej działalność generuje pokaźne zyski.

Pomimo tego, że małżonkowie skupiali się na swoich karierach, nie zaniedbywali obowiązków rodzinnych. Ryszard Rynkowski doczekał się z Edytą drugiego potomka. W 2008 roku na świat przyszedł ich syn, który dostał imię po swoim ojcu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego