Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Zdumiewające informacje
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.12.2021 09:18

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Zdumiewające informacje

Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram.com / agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska już od przeszło 25 lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, choć wiele wskazuje na to, że jest bardzo szczęśliwa. Kim jest jej mąż?

Prawda jest taka, że mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami. Więc taka prawda. Może mój następny mąż będzie Romem, ale aktualny nim nie jest. Dziękuję bardzo, zależało mi na tym, żeby to powiedzieć – wyznała kilka lat temu Chylińska na jednym ze swoich koncertów w Sopocie.

Agnieszka Chylińska: mąż

Agnieszka Chylińska od 2010 roku jest żoną tajemniczego Marka. Jak donoszą media, mężczyzna pracował w Sopocie w firmie reklamowej jako grafik. To on projektował potem okładki płyt zespołu Agnieszki.

Para wychowuje dziś trójkę dzieci – 15-letniego Ryszarda, 11-letnią Esterę i 8-letnią Krystynę.

Na temat mężczyzny nie ma zbyt wielu informacji w sieci. Ciężko też odszukać jakiekolwiek jego zdjęcia, czy choćby nazwisko. Na jego temat jednak wypowiedziała się jakiś czas temu na Instagramie sama Chylińska, twierdząc, że teraz wie, czym jest uczucie dojrzałe i z wyboru.

Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale JEST – pisała wokalistka.

Jak myślicie, Agnieszka kiedyś pokaże światu swojego ukochanego?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Najpierw napadł na Gąsowskiego i go okradł. Ciężko uwierzyć, co stało się chwilę później. Fani zamarli

Źródło: Viva