Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest Jakub Zdrójkowski? Brat Adama wystąpi w kolejnym hicie Polsatu. Podobny?
Michał Fitz
Michał Fitz 03.07.2022 09:58

Kim jest Jakub Zdrójkowski? Brat Adama wystąpi w kolejnym hicie Polsatu. Podobny?

Jakub Zdrójkowski
fot. instagram.com/zdrujekkk

Jakub Zdrójkowski, choć jest bliźniakiem Adama, do tej pory był od niego mniej popularny. Niewykluczone jednak, że w najbliższym czasie passa ta się odwróci, bo Kuba, poza kolejnymi rolami, dostał też propozycję udziału w hitowym programie rozrywkowym. Przyjął ją.

Co ciekawe, mówimy o show, w którym Adam miał już wcześniej okazję występować. W programie zresztą rywalizował także dobry kolega Jakuba z planu serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”, dzięki któremu chłopak wypłynął na szersze wody w aktorstwie.

Jakub Zdrójkowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”

Aktor pojawi się w najbliższym sezonie programu. Kilka dni temu producenci show zaczęli ogłaszać, kto wystąpi w nadchodzącej edycji. Znamy już sześciu uczestników. Poza Zdrójkowskim są nimi: Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska oraz Katarzyna Polewany. W najbliższych dniach poznamy resztę bohaterów już 17. edycji show.

Warto zaznaczyć, że Kuba będzie miał przed sobą nie lada wyzwanie, jeśli zamierza dorównać swojemu bliźniakowi. Adam pojawił się w 15. sezonie programu i zaprezentował się tak dobrze, że udało mu się dojść do finału. Ostatecznie zajął w nim jednak trzecie miejsce. Wówczas zwyciężył Robert Janowski, który swoją drogą będzie teraz oceniał poczynania drugiego ze Zdrójkowskich, bo niedawno został ogłoszony jurorem. Kto wie, może i Jakub zasiądzie na tym miejscu za kilkanaście miesięcy?

Gdzie grał Jakub Zdrójkowski?

Choć są bliźniakami i faktycznie wyglądają niemal jak dwie krople wody, to jednak Adamowi udawało się do tej pory występować w głośniejszych produkcjach. Nie można jednak bagatelizować dorobku Jakuba, który też wystąpił już w kilku uznanych projektach.

Najistotniejszą rolę odgrywa we wspomnianym wyżej serialu Polsatu i to właśnie dzięki niemu zebrał do tej pory największe uznanie. Wcześniej grał jednak w „Barwach szczęścia”, „Ojcu Mateuszu” czy, podobnie jak brat, w „Rodzince.pl”, choć akurat tam miał mniej znaczącą rolę od Adama.

Mało kto może pamiętać, ale Jakub Zdrójkowski ma też na koncie rolę w dziś już legendarnym serialu, „Rodzinie zastępczej”. Grał w niej, gdy miał zaledwie 9 lat. Wcielał się wówczas w postać Piotrusia.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ujawniono pierwszego uczestnika. Olbrzymie zaskoczenie
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj