Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Glinka właśnie przekazała radosną nowinę. „Jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać”
Karol Osiński
Karol Osiński 20.08.2020 21:20

Katarzyna Glinka właśnie przekazała radosną nowinę. „Jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać”

Katarzyna Glinka
instagram.com/katarzynaglinka/

Katarzyna Glinka, aktywnie dzieli się swoim życiem prywatnym poprzez media społecznościowe. Niedawno przekazała radosną nowinę, która zyskała szeroki rozgłos. Dzisiaj aktorka nie ukrywa swojego zadowolenia i może pochwalić się nowym życiowym doświadczeniem, dzięki któremu osiągnęła pełnię szczęścia. Fani są zachwyceni.

Katarzyna Glinka prowadzi udane życie prywatne, którym chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Niedawno na świat przyszło jej drugie dziecko. Teraz aktorka dzieli się kolejną radosną nowiną: – Powieje prywatą, ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać. Uśmiech Katarzyny, mówi wszystko.

Katarzyna Glinka w swoich czterech kątach

Za pośrednictwem Instagrama Katarzyna Glinka pochwaliła się nowiną, na którą czekała od dawna. Idąc śladem wielu gwiazd, postanowiła wybudować swój prywatny dom, którego budowa niedawno się rozpoczęła. Aktorka nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia – Powieje prywatą, ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać nasz dom już stoi !!!!!!!!!!!!!YEAH. […] ALEŻ TO CUDNE UCZUCIE – napisała.

Oczywiście Katarzyna Glinka wraz z mężem Jarosławem Bieniukiem zdają sobie sprawę, że przed nimi jeszcze wiele pracy. Niemniej jednak aktorka ma nadzieję, że przeprowadzka do nowego domu będzie możliwa jeszcze w przyszłym roku – Myślę sobie, że kiedy jest się już kobietą po przejściach, z dość dużym bagażem to celebruje się chwile, kiedy po prostu jest dobrze napisała. Potrzebowałam sporo czasu, żeby móc się tym swoim dorobkiem cieszyć – zrobić walor z tego, jaką historię napisało mi życie.

  1. Nie żyje wielka legenda. Zrozpaczona rodzina wydała oświadczenie, do końca walczyli o jego życie
  2. Jak odróżnić COVID-19 od zwykłego przeziębienia? Jest jeden niezwykle prosty sposób, nie potrzeba sprzętu

Dziś aktorka spędza aktywnie każdy dzień

Na początku maja Katarzyna Glinka urodziła syna. Natomiast pod koniec piątego miesiąca tego roku wróciła do ćwiczeń i zachęca wszystkich do aktywnego spędzania czasu. Efekty widoczne są na pierwszy rzut oka.

Kochane Mamusie czy dbacie o siebie i o swoje kręgosłupy? Ja po dwóch tygodniach w zgarbieniu — bo przecież karmiąc, zamiast zadbać o siebie i wygodnie usiąść dbam o młodego, żeby jak najszybciej zjadł, czuję, że kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa. Dlatego zaczynam – napisała. Życie aktorki zmieniło się diametralnie i dziś śmiało może powiedzieć, że jest szczęśliwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Glinka wózek

Katarzyna Glinka uwielbia spacery ze swoim maleństwem.

Katarzyna Glinka

W wolnym czasie gwiazda uwielbia czytanie książek.

Katarzyna Glinka

Uśmiech to nieodzowny element dnia Katarzyny Glinki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie wprowadzono nowe obostrzenia. Wszyscy Polacy będą musieli się dostosować
  2. Mandat w wysokości nawet 5 tys. zł. Nowe przepisy nie ominą nikogo
  3. Marina i Wojtek Szczęsny mają tajemniczy biznes. Zarabiają krocie w całej Europie, nikt nie miał pojęcia
  4. Matka weszła do kuchni i zobaczyła męża ze swoją małą córką. Zamarła, nie mogła uwierzyć własnym oczom
  5. Ginekolog przerwał badanie i zamarł. Gdy tylko zauważył jedną rzecz, od razu zadzwonił na policję
  6. Okropna i porażająco długa lista z ostatnich dni, nie używaj ich do gotowania. Biedronka, Lidl i inne sklepy masowo wycofały całe mnóstwo niebezpiecznych produktów

Źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!