Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Żak na Mazurach. Mało kto wie, co naprawdę łączy Żaków z tym miejscem
Michał Fitz
Michał Fitz 04.01.2022 19:00

Katarzyna Żak na Mazurach. Mało kto wie, co naprawdę łączy Żaków z tym miejscem

Katarzyna Żak
Instagram.com/katarzynazak.official

Katarzyna Żak wrzuciła ostatnio na Instagrama fotkę, w ramach której pochwaliła się nie tylko pięknymi widokami i swoją stylizacją, ale także nowym pseudonimem. Co robiła na Mazurach?

Jak się okazuje, państwo Żak znacznie częściej pojawiają się w tym rejonie Polski. Nie ma się co dziwić, w końcu mają tam piękny i nowoczesny dom.

Katarzyna Żak ma dom na Mazurach

Zarówno Katarzyna Żak, jak i jej mąż Cezary już się trochę w życiu dorobili, dlatego zdecydowali się w pewnym momencie, że swoje pieniądze zainwestują w święty spokój i odpoczynek. Te zapewnia im dom na mazurskim zaciszu z dala od tłumów paparazzi i zgiełku miasta. Posiadłość jest energooszczędna, ale zbudowana w rustykalnym stylu.

Nic więc dziwnego, że wspomniane małżeństwo wyjeżdża tam w ramach różnych okazji. Pierwsze dni nowego roku Katarzyna Żak spędza właśnie tam. Na Instagramie pochwaliła się tym, jak piękne krajobrazy ma w okolicach swojego domu.

Co więcej, zapozowała też w swojej nieco szalonej stylizacji. Założyła bowiem grube, czerwone buty śnieżne, płaszcz z futrem na kołnierzu i duże okulary przeciwsłoneczne. Zdradziła, że ze względu na ten strój znajomi zaczęli mówić do niej Dagmara. Można przypuszczać, że to nawiązanie do Dagmary Kaźmierskiej, znanej z programu Królowe Życia, która ubiera się w podobne, rzucające się w oczy elementy garderoby.