Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 08.01.2019 12:26

Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje. Jej mąż jest dużo młodszy

katarzyna warnke wiek
Fot.instagram.com @kasiawarnke

Katarzyna Warnke: wiek aktorki wielu może zaskoczyć. Aktorka i żona Piotra Stramowskiego lubi zaskakiwać odważnymi stylizacjami i efektownymi kreacjami. Warnke nie boi się wypowiadać na rozmaite tematy i nie wstydzi się pokazywać naturalności na swoim Instagramie.

Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy wcale nie przeszkadza jej w wyrażaniu siebie i pokazywaniu się w nietypowych stylizacjach. Jakiś czas temu aktorka wykazała się bardzo dużą odwagą, zamieniając swoje długie blond loki na ogoloną na krótko głowę. Gwiazda mimo wielu nieprzychylnych opinii chętnie pokazuje nową fryzurę na czerwonych dywanach i głośno mówi o tym, że polskiemu społeczeństwu wciąż brakuje tolerancji. Dobrze wie, o czym mowa, w końcu nie od dziś jej małżeństwo z Piotrem Stramowskim jest tematem zażartych dyskusji.

Katarzyna Warnke: wiek gwiazdy zaskakuje

Aktorka znana między innymi z Botoksu i Kobiet mafii, Piotra Stramowskiego poznała na planie filmowym filmu W Spirali, opowiadającym o… rozpadzie związku. Para aktorów paradoksalnie zaczęła żywić jednak do siebie uczucia i gdy zdjęcia się skończyły – uczucia pozostały. Dwa lata później byli już małżeństwem i wtedy właśnie zaczęła się fala krytycznych komentarzy dotyczących pary, a raczej różnicy wieku między zakochanymi. Kasia Warnke jest bowiem od swojego męża o 10 lat starsza. Media rozpisywały się o znacznej różnicy wieku i wytykały ją przy każdym możliwym wywiadzie.

– Teraz zdarza się to już rzadziej. Ale gdy braliśmy ślub, wszędzie pisano o nas: Piotr Stramowski i jego dziesięć lat starsza żona Kasia Warnke – powiedziała sama aktorka w wywiadzie dla Plejada.pl.

Na szczęście natrętne pytania o wiek i plany pary, jeśli chodzi o dzieci, trochę przycichły. Widać, że Warnke i Stramowski są naprawdę mocno w sobie zakochani, co można zaobserwować przy okazji licznych wystąpień pary na czerwonych dywanach.

Katarzyna Wernke: wiek

Aktorka dzieli się też wieloma prywatnymi zdjęciami na swoim Instagramie i nie boi się pokazywać bez makijażu. Zdarza jej się również pokazywać nago. Aktorka wiele razy otwarcie przyznawała, że lubi swoje ciało i nie ma problemu z pokazywaniem go na deskach teatru, czy w filmach. Ostatnio rozebrała się nawet dla Playboya, w którym ukazała się jej bardzo sensualna sesja zdjęciowa, która wywołała spore zamieszanie.

Tym bardziej zaskoczy was pewnie informacja, o wieku aktorki: Katarzyna Warnke urodziła się w 1977 roku. W tym roku skończy 42 lata! Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda fenomenalnie i wspólnie z mężem skutecznie obalają stereotypy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna wernke: wiek

Małżeństwo Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego wzburzyło falę krytyki.

katarzyna wernke: wiek

Aktorka może się pochwalić fantastycznym wyczuciem stylu.

katarzyna wernke: wiek

Warnke figury może pozazdrościć niejedna kobieta!

katarzyna wernke: wiek

Wraz z mężem często pokazują się na czerwonych dywanach.

katarzyna wernke: wiek

41-letnia aktorka wygląda naprawdę niesamowicie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarabia Michał Szpak? Kwoty przyprawiają o zawrót głowy
  2. Znaki zodiaku i zasady, których powinny się trzymać w 2019!
  3. Ile zarabia Dorota Wellman? Ogromne zarobki przyprawiają o zawrót głowy

Źródła: plejada.pl, eska.pl