Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Sokołowska chwali się wózkiem nowo narodzonego syna. Cena zaskakuje
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.08.2022 00:17

Katarzyna Sokołowska chwali się wózkiem nowo narodzonego syna. Cena zaskakuje

Katarzyna Sokołowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Sokołowska niedawno po raz pierwszy została mamą. Reżyserka pokazów mody pokazała, w jakim pojeździe wozi syna. Cena wózka dziecięcego może nieźle zaskoczyć. 

Jurorka programu „Top Model” od paru tygodni cieszy się czasem spędzonym z nowo narodzonym synkiem. Prawie 50-latka długo czekała na upragnione macierzyństwa. Teraz chce zapewnić swojemu dziecku wszystko, co najlepsze. Nie chce oszczędzać nawet na wózku.

Katarzyna Sokołowska pokazała, czym wozi maluszka

49-latka wraz z partnerem, Arturem Koziejem, niedawno powitali na świecie wspólne dziecko. Gwiazda o radosnych narodzinach poinformowała w mediach społecznościowych, zamieszczając zdjęcie stópek maluszka.

Katarzyna Sokołowska niedawno odsłoniła kolejne kulisy macierzyństwa i pokazała sprzęt, którym wozi chłopca. Gwiazda TVN stawia na wielofunkcyjność, dlatego dziecięcy wózek jest jednocześnie spacerówką oraz gondolą. W kwestii komfortu malucha świeżo upieczona mama nie wahała się wydać sporej kwoty pieniędzy.

Przedstawiony w relacji na Instagramie model można zakupić już za około cztery tysiące złotych. To zdecydowanie mniejszy „standard” do którego przyzwyczaiły nas mamy show-biznesu. Grunt to jednak zapewnienie komfortu sobie oraz maluszkowi.

Katarzyna Sokołowska nie zrezygnowała z kariery

Choć gwiazda TVN ma teraz wszelkie prawa do wycofania się z życia medialnego, nie zamierza tego zrobić. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja „Top Model”, w której reżyserska pokazów wciela się w jedną z jurorek. Przy boku Marcina Tyszki, Dawida Wolińskiego i Joanny Krupy, będzie szukała najpiękniejszych kandydatów do świata mody.

Przewodnicząca gwiazdorskiego jury i modelka, Joanna Krupa, prawie od trzech lat sprawdza się w roli mamy. Asha-Leigh jest oczkiem w głowie gwiazdy, która niedawno zabrała ją na konferencję prasową. Na wydarzeniu zjawiła się również Katarzyna Sokołowska.

Gwiazdy TVN z pewnością znalazły mnóstwo nowych tematów do rozmów pomiędzy planami zdjęciowymi. Wymiana poradami z pewnością przyda się Katarzynie Sokołowskiej, która dopiero poznaje tajniki macierzyństwa.

Katarzyna Sokołowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy zaprezentowała ciążowy brzuszek. „Wspaniały czas”
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim