Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem przekazali cudowne wieści. Chodzi o rocznicę ich ślubu
Karol Osiński
Karol Osiński 22.06.2021 21:16

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem przekazali cudowne wieści. Chodzi o rocznicę ich ślubu

Katarzyna Skrzynecka
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Skrzynecka i jej małżonek Marcin Łopucki świętowali niedawno 12. rocznicę ślubu. Aby uczcić tę wyjątkową chwilę, postanowili wybrać się do miejsca, gdzie zaczęła się ich wspólna podróż przez życie, czyli lokalu Toscania w Warszawie. Tam świętowali swoje wesele. Aktorka opublikowała wszystko na Instagramie.

Skrzynecka i jej mąż są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Ich miłość może być wzorem dla wielu par, jednak początkowa znajomość przechodziła przez kilka etapów.

Katarzyna Skrzynecka świętowała wczoraj 12. rocznicę ślubu

Słynna aktorka niejednokrotnie podkreślała, że jest niezwykle szczęśliwa u boku swojego małżonka Marcina Łopuckiego, który na co dzień jest sportowcem i trenerem personalnym.

Para jest ze sobą już ponad 12 lat, a ich ślub i wesele odbyły się w 2009 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córeczka Alikia Ilia. Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcia z obchodów 12. rocznicy ślubu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To był piękny weekend. Nasza 12 Rocznica Ślubu i zawsze z radością spędzamy ją właśnie TUTAJ @villariccona, gdzie szczęśliwie celebrowaliśmy nasze Wesele w 2009 roku i wiele innych rodzinnych okoliczności. Mała Toscania w naszej Warszawie. 12 lat SZCZĘŚCIA I POCZUCIA PEŁNI. Dziękuję, że JESTEŚ Najlepszym Mężem, Tatą i Przyjacielem, o jakim mogłabym marzyć – napisała Katarzyna Skrzynecka.

Historia miłości Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego

Poznali się w 2004 roku, kiedy aktorka była jeszcze związana ze Zbigniewem Urbańskim. Po jakimś czasie ich znajomość nabrała rozpędu. Okazało się, że zamieszkali na jednym osiedlu, a aktorka w międzyczasie rozstała się ze swoim mężem.

Plejada podaje, że aktorka wyznała w jednym z wywiadów, iż znajomość jej i Łopuckiego przechodziła różne fazy, od koleżeństwa, przyjaźń aż do wielkiej miłości. Warto dodać, że mężczyzna już był ojcem dwójki synów, a aktorka nie posiadała dzieci.

Dziś stanowią fantastyczną rodzinę, która mogłaby stanowić wzór dla wielu par. Katarzyna Skrzynecka ma fantastyczny kontakt z synami męża, którzy dziś mają po 26 lat, a sami cieszą się z wychowywania wcześniej wspomnianej córeczki.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Skrzynecka z mężem obchodzili wczoraj 12. rocznicę ślubu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plejada.pl