Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie córki z wakacji. Wywołała istne piekło
Karina Sulich
Karina Sulich 21.08.2020 11:24

Katarzyna Skrzynecka pokazała zdjęcie córki z wakacji. Wywołała istne piekło

katarzyna skrzynecka
Fot. Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 07.05.2017

Katarzyna Skrzynecka zaszła fanom za skórę, a wszystko przez zdjęcie, które przez chwilę mogliśmy zobaczyć w jej mediach społecznościowych. Po fali negatywnych komentarzy fotografia zniknęło z sieci, choć jak wiemy z doświadczenia, w internecie nic nie ginie. Fani byli wściekli. Dlaczego? Sami oceńcie.

Katarzyna Skrzynecka postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem swojej córki. Gwiazda, decydując się opublikowanie fotografii 8-letniej dziewczynki z wakacji, z pewnością nie miała pojęcia, co ją czeka. Jak się okazuje, internauci nie zostawili na aktorce suchej nitki, a pod postem pojawiła się masa negatywnych komentarzy. Jedna rzecz wywołała istne piekło.

Katarzyna Skrzynecka oburzyła fanów

Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną łapie promienie słońca i cieszy się ostatnimi dniami wakacji na pięknej Teneryfie. Gwiazda co chwila raczy fanów pięknymi zdjęciami z bajecznego wyjazdu. Jednak jedna fotografia, zamiast wzbudzić ich zachwyt, wywołała prawdziwe piekło.

Katarzyna Skrzynecka opublikowała zdjęcie swojej 8-letniej córki i no cóż, oberwała. Dlaczego? Jeden szczegół rozwścieczył internautów, którzy w komentarzach postanowili wyrazić swoją dezaprobatę.

  1. Wyśledzili Beatę Kozidrak. Była bez makijażu i burzy loków na głowie, nie miała pojęcia, że robią jej zdjęcia z ukrycia
  2. Ważne ostrzeżenie WHO. Epidemia się zmienia, podali, kto w największym stopniu roznosi koronawirusa

Katarzyna Skrzynecka w ogniu krytyki

Jak zauważył Plotek, Katarzyna Skrzynecka opublikowała zdjęcie, które zdecydowanie nie przypadło do gustu internautom. Gwiazda pochwaliła się fotografią, która przestawiała jej 8-letnią córkę, trzymającą delfina za pyszczek.

Te zwierzęta są w uwięzi tylko po to, by człowiek mógł sobie robić takie zdjęcia – pisali zniesmaczeni internauci, jak cytuje Plotek. – Delfin w zamknięciu umiera, wyrywają im zęby. Barbarzyństwo zamykać tak piękne istoty – miało widnieć w komentarzach.

Gwiazda natychmiast zabrała głos.

– Otóż nie. Pływaliśmy z nimi na wolności poza akwenem, w którym są zaprzyjaźnione z ludźmi w bardzo dobrych warunkach – odpowiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Jak widać, tłumaczenie nie powstrzymało fali krytyki, gdyż post nie jest już widoczny na jej profilu. Co o tym sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Katarzyna Skrzyneca