Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Andrzej Grabowski jest dumny ze swojej córki, Katarzyny. To piękna kobieta
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 01.03.2019 14:26

Andrzej Grabowski jest dumny ze swojej córki, Katarzyny. To piękna kobieta

andrzej grabowski katarzyna grabowska
fot. screen z youtube.com @NOWA TV

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski jest dumny z córki. Pociecha jest chlubą w rodzinie cenionego artysty, który od lat jest uznaną gwiazdą polskiego show-biznesu. Katarzyna piękna kobieta, która może pochwalić się również niezwykłym talentem, który rozwijała za pomocą jednej z najbardziej cenionych placówek tego typu w Polsce!

Andrzeja Grabowskiemu nie trzeba nikomu przedstawiać! Jednak mało kto wie o istnieniu jego niesamowitej córki! Jak się okazuje, niedługo może zabierać sławnemu rodzicowi role przy okazji kolejnych produkcji. Wszystko wskazuje na to, że córka aktora ma szansę namieszać w polskim show-biznesie!

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski kibicuje córce?

Katarzyna Grabowska urodziła się 8 marca 1991 roku w Krakowie. Od dzieciństwa mogła przyglądać się karierze zawodowej swojego znanego taty, który od lat wciela się w różne postacie na srebrnym ekranie. Z pewnością to właśnie po nim odziedziczyła talent aktorski, mogący niedługo namieszać w branży filmowej. Jak potoczyła się jej kariera aktorska?

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski może być dumny ze swojej córki! W 2015 roku zakończyła edukację na elitarnej uczelni, jaką jest Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi. To właśnie tam poznawała tajniki kinematografii, które zagłębiała na wydziale aktorstwa.

Gdzie gra Katarzyna Grabowska?

Choć kariera początkującej aktorki jest dopiero w rozkwicie, to już możemy zobaczyć jej twarz w kilku ciekawych produkcjach. Z pewnością wiedzą o tym fani serialu Zakochani po uszy, emitowany przez TVN i TVN7. Oprócz tego pojawiała się w innych serialach stacji, w tym popularnym i wysoko cenionym przez widzów Diagnozie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski musi być bardzo dumny z takiej córki!

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski

Choć jej kariera dopiero nabiera rozpędu, to już możemy zobaczyć ją w różnych ciekawych produkcjach.

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski

Jest bohaterka licznych produkcji, które znane są z dobrej jakości. Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski z pewnością je obejrzy!

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski

Katarzyna Grabowska: Andrzej Grabowski jest jej wielkim wsparciem! Z pewnością daje jej wiele wskazówek, które można wykorzystać przy okazji gry aktorskiej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile wzrostu ma Agata Duda? Wymiary Pierwszej Damy to marzenie! Jak modelka
  2. Ile zarabia Krystyna Janda? Majątek aktorki jest ogromny
  3. Martyna Wojciechowska w Playboyu. Ta sesja przeszła do historii polskiego show-biznesu

źródła: filmpolski.pl