Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Brat Katarzyny Cichopek to paparazzi? Gwiazda wielokrotnie go broniła
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 06.06.2019 14:25

Brat Katarzyny Cichopek to paparazzi? Gwiazda wielokrotnie go broniła

Katarzyna Cichopek
Fot.: Instagaram

Katarzyna Cichopek: brat aktorki to paparazzi? Gdy dziesięć lat temu gwiazda serialu M jak miłość wypowiadała sakramentalne tak, stroniła od mediów, licząc na przybycie najbliższych. Wśród nich był jej brat, który na co dzień zajmuje się fotografowaniem. Super Express i inne tabloidy wielokrotnie oskarżały brata gwiazdy o sprzedawanie zdjęć swojej siostry mediom. Kasia Cichopek zawsze stawała w obronie swojego brata. Czym obecnie zajmuje się Jakub Cichopek?

Gdy gwiazda TVP2 zdecydowała się na upublicznienie sesji, wykonaną przez rodzonego brata, świat dowiedział się nie tylko o jego istnieniu, ale również wielkim talencie! Piękne kadry wychwytywały naturalność aktorki i piękno koni, na których pozowała. Widać, że brat gwiazdy ma do tego oko!

Brat Katarzyny Cichopek jest paparazzi?

Kilka lat temu portale społecznościowe rozpisywały się na temat zawodu Jacka Cichopka. Jak podaje portal pomponik.pl, w 2009 roku brat gwiazdy utrzymywał się właśnie z fotografowania rozpoznawalnych gwiazd – chociażby własnej siostry. Zawód ten polega na wykonywaniu poszczególnych kadrów z codzienności znanych osób, które następnie trafiają do gazet czy serwisów.

Katarzyna Cichopek: brat gwiazdy jest utalentowanym artystą

O tym, że Jacek Cichopek jest niezwykle utalentowanym mężczyzną nie trzeba przekonywać tych, którzy rzeczywiście mierzyli się z jego pracami. Wyżej wspomniana sesja z końmi z 2016 roku jest najlepszym dowodem na to twierdzenie. Czy jednak starszy brat aktorki zajmuje się tylko wykonywaniem zdjęć naturze? Jak się okazuje, jest dziś bardzo cenionym fotografem ślubnym!

Katarzyna Cichopek: brat gwiazdy z racji na swój zawód został zaproszony na ślub Hakielów w Zakopanem. Choć paparazzi nie zostali zaproszeni na to formalne wydarzenie, Jacek Cichopek mógł liczyć na udział w uroczystości. Obecnie brat Katarzyny Cichopek prowadzi własną działalność, która opiera się na uwiecznianiu ślubów. Jego prace można podziwiać na stronie internetowej, którą sygnuje własnym nazwiskiem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Cichopek: brat

Znana i lubiana gwiazda serialu M jak miłość ma również starszego brata!

Katarzyna Cichopek: brat

Aktorka jest bardzo fotogeniczna!

Katarzyna Cichopek: brat

Nic dziwnego, że tak chętnie pozuje do zdjęć! Rodzony brat aktorki potrafi uchwycić jej naturalne piękno.

Katarzyna Cichopek: brat

Katarzyna Cichopek: brat znanej aktorki robi wspaniałe zdjęcia! Na co dzień zajmuje się właśnie fotografią.

Katarzyna Cichopek: brat

Katarzyna Cichopek: brat aktorki znanej z M jak miłość ma talent do patrzenia na świat przez własny obiektyw. Jego Instagram jest pełen inspiracji na kadry.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Anna Mucha? W bardzo luksusowym domu
  2. Mąż Barbary Kurdej-Szatan przez kilka lat miał bardzo niecodzienny zawód. Zaniemówicie z niedowierzania
  3. Aleksandra Kwaśniewska jest najszczęśliwsza! Spełniła swoje marzenie!
  4. Jolanta Fraszyńska z partnerem szykują się do ślubu? Kim jest ukochany aktorki?
  5. Agnieszka Chylińska po metamorfozie! Jej włosy znów są blond, a strój jest bardzo kobiecy

źródła: plejada.pl, pomponik.pl