Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Korwin Piotrowska uderzyła w Polaków i nie zostawiła suchej nitki na aktorze Jerzym S.
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 18.10.2022 21:43

Karolina Korwin Piotrowska uderzyła w Polaków i nie zostawiła suchej nitki na aktorze Jerzym S.

Karolina Korwin Piotrowska
fot. Cezary Piwowarski, cropped, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41639263/Ralf Lotys (Sicherlich), cropped, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61857816

Karolina Korwin Piotrowska jest bezkompromisową dziennikarką, która bez trudu komentuje przewinienia reprezentantów polskiego show-biznesu. Niedawno pod lupę wzięła znanego aktora, Jerzego S.

W mediach społecznościowych felietonistka z sukcesem prowadzi profil, który obserwuje ponad 230 tysięcy internautów. Reputację zyskała dzięki ostrej ocenie rzeczywistości. Tym razem odniosła się do skandalu ze znaną gwiazdą w tle.

Karolina Korwin Piotrowska komentuje wykroczenie Jerzego S.

Do wypadku drogowego z udziałem aktora doszło w poniedziałek w Krakowie. W czasie kierowania autem pod wpływem alkoholu został potrącony 44-letni motocyklista. Sprawca podjął próbę ucieczki, jednak policja szybko go złapała.

Karolina Korwin Piotrowska w poście potępiła zachowanie celebryty, udostępniając grafikę ukazującą innych reprezentantów show-biznesu, którzy złamali prawo po upojeniu alkoholowym.

No niestety. Znane nazwisko nie chroni przed odpowiedzialnością. Chce wierzyć, że będą poniesione konsekwencje, bez względu na to, czy kochamy Shreka, czy nie.
Piłeś? Nie jedź. Proste. Są taksówki — pisała dziennikarka.

Następną część postu poświęciła rosnącemu w Polsce procentowi obywateli, którzy spożywają napoje alkoholowe. Bezkompromisowo potępiła osoby nadużywające wysokoprocentowych trunków.

Zero litości dla kierowców pod wpływem. Polska jest pijana od rana do nocy. […] Alko jest wszędzie. Zalewa wszystkich. Koszmar. To, co się stało, to cześć większego problemu: Polska jest krajem pijanych ludzi. Zobaczcie, ile jest małpek codziennie rano wypitych i porzuconych pustych przy każdym przystanku. Pijani ludzie jadą do szkoły, pracy, bez alko już nie funkcjonują. I jeszcze celebryci reklamujący alko gdzie się da — podkreślała.

Karolina Korwin Piotrowska staje w obronie Macieja Stuhra

Od momentu ujawnienia skandalicznego wykroczenia internauci nieustannie atakują rodzinę znanego aktora. W mediach społecznościowych można przeczytać nieprzychylne komentarze oburzonych obywateli.

Karolina Korwin Piotrowska na zakończenie obszernego wpisu apelowała o rozsądek w zaistniałej sytuacji. Według dziennikarki zachowanie internautów jest równie karygodne.

Atakowanie teraz Maćka za to, co się stało, jest ohydne, nieludzkie i nie powinno mieć miejsca. Nigdy — podkreślała

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Karolina Korwin Piotrowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie