Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała zdjęcie brzuszka ciążowego. Obok dramatyczny apel
Michał Fitz
Michał Fitz 12.01.2023 09:56

Karolina Korwin-Piotrowska opublikowała zdjęcie brzuszka ciążowego. Obok dramatyczny apel

Karolina Korwin-Piotrowska
fot, KAPiF

Karolina Korwin-Piotrowska jest znana z tego, że w sposób bardzo dosadny jest w stanie przedstawić swoje zdanie na pewien temat. Często są to kwestie istotne, które należy poruszyć na forum publicznym. Właśnie jednego z takich tematów dotyczy jej ostatni wpis. Choć opublikowana przez nią grafika ciążowego brzucha powinna się kojarzyć ze szczęściem, post jest dosyć przygnębiający.

Wpis dziennikarki jest niejako reakcją na to, co ostatnio wywołało ogromne oburzenie w wśród internautów.

Karolina Korwin-Piotrowska o kontrowersyjnym nagraniu

Karolina Korwin-Piotrowska już na samym początku wpisu przyznała, że jest on jej odpowiedzią na filmik, który został jej przesłany wielokrotnie przez widzów w wiadomościach prywatnych. Choć nie sprecyzowała o czyje nagranie chodzi, kontekst pozwala podejrzewać, o kim pisze dziennikarka. W swoim wywodzie dotyczącym wątpliwej już prywatności dzieci celebrytów wspomina bowiem o filmie z USG i kamerze w macicy.

Takie nagranie w sieci opublikowała ostatnio popularna influencerka Lil Masti, która w ten sposób chciała się podzielić z fanami swoim szczęściem. Wielu z nich uznało jednak, że wystarczyłaby urocza i romantyczna sesja ciążowa, a publikowanie nagrania z dopochwowego USG to już jednak przesada i wyzbycie się wszelkiej prywatności. Karolina Korwin-Piotrowska w swoim stylu postanowiła ten trend wyśmiać.

– Kamera jest w macicy, to jeszcze dajmy w odbyt. Kupa? Dlaczego nie! Anal? Dlaczego nie! Poczęcie już było na Insta, porody tez były, to teraz czas na śmierć, kto pierwszy z celebrytów zabije kogoś na żywo? Jakiś lajf może? Sponsorowany? – ironizowała dziennikarka.

Karolina Korwin-Piotrowska ze smutną refleksją

Śmiało można stwierdzić, że Karolina Korwin-Piotrowska jest załamana tym, że celebryci wyprzedają za pieniądze i popularność już nie tylko resztki swojej prywatności, ale także tą, która należy do ich dzieci, czasem jeszcze nawet nienarodzonych. Uznała, że to najwyższy czas, by inwestować w psychiatrię dziecięcą, bo skrzywdzonych tego typu poczynaniami pociech będzie w przyszłości więcej. Na koniec stwierdziła, że dekadę temu nie przypuszczała, że ze społeczeństwem, szczególnie jego celebrycką częścią, będzie aż tak źle.

Dzisiaj dno jest tam, gdzie nie przypuszczaliśmy, że będzie 10 lat temu. Kiedyś dno było wyżej. Dzisiaj dotyka zarodki — skwitowała ponuro dziennikarka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!