Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Najdroższy kalendarz adwentowy na świecie. Co się znajduje w środku? Nie dowierzamy
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 15.12.2019 21:56

Najdroższy kalendarz adwentowy na świecie. Co się znajduje w środku? Nie dowierzamy

kalendarz adwentowy
pexels.com Torsten Dettlaff

Kalendarz adwentowy wywołał w sieci oburzenie i natychmiastową reakcję Internautów. Wszystko za sprawą niewiarygodnie wysokiej ceny! Świąteczny gadżet, bez którego wielu z nas w stanie wyobrazić sobie okresu przedświątecznego, okrzyknięty został zaszczytnym mianem najdroższego na świecie. Co znajduje się w środku? Udało nam się dowiedzieć.

Kalandarze adwentowe mają wprowadzić nas w magiczny i niepowtarzalny nastrój świąt. Mimo tego, że początkowo przeznaczone były tylko dla dzieci i zawierały w sobie słodkie smakołyki, na ten moment zupełnie zmieniły swoja pierwotną formę. Z powodzeniem znajdziemy w nich produkty kosmetyczne, żywność czy biżuterię. W tym roku jeden z kalendarzy wywołał prawdziwą burzę i lawinę szyderczych komentarzy.

Kalendarz adwentowy, którego cena wprawia w osłupienie

Kalendarz adwentowy, który wypuściła słynna marka biżuterii Tiffany, sprawiła, że w sieci zawrzało. Wszystko za sprawą ceny, która dosłownie powala na kolana. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom w kwotę, którą zobaczyli.

Za świąteczny gadżet służący do odliczania dni, które pozostały do świąt marka Tiffany&Co zażądała niebotycznej sumy pieniędzy. Być może zabrzmi to absurdalnie, ale za kalendarz adwentowy z dwudziestoma czteroma okienkami, trzeba zapłacić jedyne… 112 tysięcy dolarów, czyli około 430 tysięcy złotych.

– Kalendarz adwentowy zawiera dwadzieścia cztery wyselekcjonowane przedmioty zapakowane w nasze kultowe niepieskie pudełeczka Tiffany-czytamy na stronie producenta.

Co znajduje się w środku?

Wewnątrz znajduje się zarówno biżuteria, jak i produkty niejubilerskie. Co ciekawe, na stronie internetowej Tiffany&Co. zamieszczona została, dokładana lista przedmiotów znajdujących się w każdym z okienek.

Okazuje się, ze w środku znajduje się m.in. łańcuszek z różowego złota z diamentami, wiszące kolczyki wykonane ze srebra oraz złota, srebrne pudełko Tiffany, srebrny papierowy kubek, a nawet jaśminowa świeca. Internauci jednoznacznie stwierdzili, że większość produktów, które umieściła wewnątrz znana marka jubilerska nigdy nie powinny się tam znaleźć, a cena jest zdecydowanie wygórowana.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy wypuszczony przez Tiffany wywołał oburzenie.

Kalendarz adwentowy

Internauci nie szczędzili swoich uwag.

Kalendarz adwentowy

Tak drogie produktu na rynku nie było jeszcze nigdy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Złamanie ręki to nie jedyny efekt przedświątecznej promocji. Organizatorzy umywają ręce
  2. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  3. Nie żyje kultowa aktorka. Od wielu lat chorowała na raka
  4. Viki Gabor ma dość sławy i rozpoznawalności? „Jestem dzieckiem i uwielbiam nim być”
  5. Kot uratował małą dziewczynkę przed niebezpieczeństwem. Ledwo uszedł z życiem
  6. Kobieta źle się czuła w ciąży. Gdy lekarze spojrzeli na wynik USG, byli wstrząśnięci, obawiali się reakcji rodziców
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?