Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kajra namówiła Sławomira, żeby schudł 15 kg. Obiecała mu za to „nielimitowane przyjemności”. „Czekam Sławomir!”
Michał Fitz
Michał Fitz 18.10.2022 17:04

Kajra namówiła Sławomira, żeby schudł 15 kg. Obiecała mu za to „nielimitowane przyjemności”. „Czekam Sławomir!”

Sławomir
Kadr z wywiadu: „Sławomir i Kajra WYZNAJĄ, ile schudł wokalista i przez co! Dlaczego nie pokazują syna?”, https://www.youtube.com/watch?v=ARy-UWbah-s

Sławomir od lat nieprzerwanie pokazuje się z charakterystycznym wąsem i łysinką, ale jego wygląd w ostatnim czasie nieco się zmienił. Wokalista ewidentnie schudł. Wyjaśnił, co go skłoniło do takiej zmiany. Wielką motywacją okazał się zakład z żoną.

Artysta wytłumaczył wszystko w rozmowie z reporterką „Świata Gwiazd”. Jak wyjawił, już pozbył się 13 kilogramów, ale do osiągnięcia celu brakuje jeszcze 2. Wtedy czeka go wyjątkowa nagroda.

Sławomir schudł 13 kg, żona złożyła mu propozycję nie do odrzucenia

Reporterka zaznaczyła, że oczom fanów nie umknęło to, że Sławomira jest teraz nieco mniej. Mężczyzna był wyraźnie zadowolony z siebie, gdy zorientował się, że zostało to dostrzeżone. Z dumą przyznał, że zrzucił już 13 kilogramów.

Zapytany o to, co było jego motywacją, wprost powiedział, że do zadbania o sylwetkę przekonał go zakład z żoną. Jego stawka była bowiem na tyle kusząca, że wokalista nie mógł się oprzeć. Co więc będzie jego nagrodą, gdy schudnie jeszcze 2 kolejne kilogramy?

– Jeśli Sławomir zrzuci 15 kilo, to ma kizi-mizi, kiedy chce. Bez marudzenia, bez narzekania powiedział zupełnie poważnie artysta.

– Czekam Sławomir, czekam! – wykrzyczała do kamery, stojąca obok żona.

Sławomir o swojej relacji z żoną

Wyżej przytoczona rozmowa tylko potwierdza, że Sławomir i Kajra są świetnie dobraną parą. Sami zresztą o tym opowiedzieli. Przyznali, że nie tylko się kochają, ale również przyjaźnią, dzięki czemu są w stanie ze sobą wytrzymać, nawet pomimo tego, że widują się niemal bez przerwy. W końcu dzielą nie tylko życie prywatne, ale i zawodowe.

Choć Sławomir przyznał, że są takie momenty, w których obydwoje mają siebie dość, to w grę nie wchodzą nawet myśli o rozstaniu. Bardzo dobitnie wytłumaczyła to Kajra.

– My nie jesteśmy z tych, którzy gdy coś się nie udaje albo jest nie halo, to wymieniają. Najważniejsze to jest rozmawiać i dbać o związek, który się ma. Przestaniecie to robić, to się wszystko posypie — mówiła wokalistka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie

 

 

 

Tagi: Sławomir