Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kacper z „Rodzinki.pl” ma już 17 lat. Zmienił się nie do poznania
Karol Osiński
Karol Osiński 16.03.2021 16:02

Kacper z „Rodzinki.pl” ma już 17 lat. Zmienił się nie do poznania

Rodzinka.pl
fot. TRICOLORS/East News

Ten chłopiec przez długi czas był na ustach całego kraju. Dorastał na oczach telewidzów, a dziś z małego i słodkiego chłopczyka stał się urokliwym młodzieńcem. Mateusz Pawłowski, odgrywający rolę Kacperka z serialu Rodzinka.pl ma dzisiaj 17 lat i ciężko rozpoznać go na pierwszy rzut oka.

Mateusz Pawłowski podbił serca niejednej osoby w tym kraju dzięki udziałowi w projekcie Rodzinka.pl, gdzie grał u boku takich aktorów jak: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Michał Musiał, czy Adam Zdrójkowski. Dzisiaj podbija media społecznościowe.

Kacper z Rodzinka.pl dziś

Mateusz Pawłowski większość swoich młodych lat spędził, dorastając na oczach telewidzów. Młodziutki aktor zaskarbił sobie sympatię rolą Kacpra Boskiego i od wielu lat zyskuje w oczach telewidzów i internautów. Chociaż serial rodzinka.pl zakończył już swoją emisję, a sam Mateusz zniknął ze świata show-biznesu, to dalej jest aktywny w świecie mediów społecznościowych.

Na Instagramie zebrał już ponad 68,3 tys. obserwujących, a liczba ta w dalszym ciągu wzrasta. Ciekawostką jest fakt, że w tym roku minęłoby aż 10 lat od emisji pierwszego odcinka popularnej produkcji. Można zatem łatwo wywnioskować, że serialowy Kacperek Boski ma dzisiaj już 17 lat.

W dalszym ciągu stara się aktywnie brać udział w życiu społecznym i zamieszcza mnóstwo zdjęć w mediach społecznościowych, dzięki którym pozostaje w bezustannym kontakcie ze swoimi fanami. Jakiś czas temu wziął udział w popularnej akcji #Hot16Challenge2, gdzie rapował m.in. o szparze między zębami Tomasza Karolaka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obecnie tylko dzięki social mediom możemy obserwować rozwój Mateusza. Chłopiec nie jest już taki mały jaki był przed kilkoma laty. Jego fryzura dalej pozostaje bujna i gęsta, jednak on sam zmienił się nie do poznania.

Mateusz Pawłowski role

Nie można zapomnieć, że serial Rodzinka.pl nie był jedynym, w którym Mateusz Pawłowski uczestniczył. Co prawda większość z nich kręciła się wokół rodziny serialowych Boskich, jednak miał przyjemność wcielać się w inne role.

W latach 2012 – 2014 grał w serialu Opowieści kota Śpiocha, gdzie wcielał się w postać Krzysia. Natomiast w 2017 roku zagrał młodego ojca Maksymiliana Kolbe w polskim filmie biograficznym pt. Dwie korony.

Gościnnie występował także w wielu programach telewizyjnych. Były to takie produkcje jak: Familiada, Hell’s kitchen. Piekielna kuchnia, Mini szansa, Pytanie na śniadanie, Mamy cię!, czy Jaka to melodia?

Ma na swoim koncie także dwie role dubbingowe w bajkach Pinokio, gdzie podkładał głos tytułowej postaci, oraz Uwolnić Mikołaja!, podkładając głos Tomowi. Po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu emisji serialu Rodzinka.pl wydał specjalne oświadczenie, w którym ze łzami pożegnał się z fanami. To samo uczynił Adam Zdrójkowski.

Zobacz zdjęcia:

Mateusz Pawłowski wyrósł na dostojnego nastolatka.

Po emisji serialu Rodzinka.pl zniknął ze świata show-biznesu, jednak dalej pozostaje aktywny w mediach społecznościowych.

Serialowy Kacper Boski ma dzisiaj 17 lat i aktywnie prowadzi swoje social media.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com