Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kacper Kuszewski zmienił się nie do poznania. I jest do wzięcia!
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 01.03.2019 14:08

Kacper Kuszewski zmienił się nie do poznania. I jest do wzięcia!

Kacper Kuszewski
Fot.: screen z Youtube

Kacper Kuszewski: aktor zmienił się nie do poznania. Jeszcze kilka lat temu gościł niezmiennie na łamach naszych telewizyjnych ekranów w serialu M jak miłość. Serialowy Marek Mostowiak dał się poznać jako sympatyczny mężczyzna, mający równie ciekawą fryzurę. W zeszłe wakacje mogliśmy jednak być świadkami jego spektakularnej metamorfozy! Odnowiony wizerunek gwiazdy ma wiele fanek, które z pewnością śledzą w Internecie każdy jego ruch. I jest do wzięcia!

Kacper Kuszewski ma w końcu chwilę, aby zmienić swoją charakterystyczną fryzurę, która przyciągały do niedawna miliony Polaków przed ekrany telewizorów. Jako jeden z głównych bohaterów telenoweli TVP 2 od 18 lat musiał podporządkowywać się scenariuszowi — niestety nie mógł eksperymentować ze swoim stylem. Gdy odchodził z produkcji w 2018, mógł w końcu postawić na własne rozwiązania. Zobaczmy, jak wygląda teraz!

Kacper Kuszewski: aktor przeszedł niesamowitą metamorfozę!

Odejście z serialu M jak miłość, który tworzył od wielu lat, zainspirowała go do zmiany w wyglądzie. Jako pierwsi takiego widoku mogli doświadczyć widzowie koncertu Sierpniowa miłość, który odbył się w 31 sierpnia 2018 roku z okazji 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uroczystość zbiegła się z jego odejściem z serialu, a scena wydawała się idealnym pretekstem do zaprezentowania się widzom w nowej odsłonie. Kacper Kuszewski pierwszy raz publicznie pokazał się w zapuszczonej brodzie, zaczesanych do tyłu włosach i dopasowanym garniturze. Tym samym dał wyraźnie do zrozumienia, że chciałby, aby już nie myślano o nim wyłącznie w kontekście Marka Mostowiaka.

Czy Kacper Kuszewski ma dziewczynę?

Podobno przystojny juror w programie Twoja twarz brzmi znajomo nie ma obecnie partnerki! Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkie jego fanki. Utalentowany aktor czuje się świetnie nie tylko na planach produkcji filmowych — jest również bardzo utalentowanym piosenkarzem. Kacper Kuszewski uczył się w państwowej szkole muzycznej w Bydgoszczy, co potwierdza jego niezwykłe umiejętności wokalne. Z kolei nauki teatralne pobierał na Akademii Teatralnej w Warszawie.

Nic dziwnego, że z takimi zainteresowaniami znalazł miejsce w jury w programach muzycznych na Polsacie i TVN. Przystojny aktor jest bardzo przystojny, świetnie wyglądający utalentowany i wolny! Patrząc na jego oficjalny fan club na Instagramie wciąż nie rozumiemy dlaczego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski był przez wiele lat bohaterem popularnego serialu M jak miłość.

Kacper Kuszewski

Jako Marek Mostowiak podbił serca widzów TVP 2.

Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski i jego odmieniony wizerunek z pewnością mają wiele fanek !

Kacper Kuszewski

Popularny aktor w kwestii wizerunku również sięga po sprawdzone chwyty- zobaczcie, jak świetnie wygląda w klasycznych okularach!

Kacper Kuszewski

W takim wydaniu prezentuje się wspaniale!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzice Agnieszki Chylińskiej nie wspierali jej kariery? Szczere wyznanie piosenkarki
  2. Jak mieszka Justyna Żyła? Dom gwiazdy to luksusowa posiadłość
  3. Dzieci Natalii Kukulskiej bardzo wyrosły. Córka jest piękna, a syn przystojny

źródła: supersiale.se.pl